hm… masz racje to bedzie piekny film… ja juz probuje go sciagnac… ale cos mi nie wychodzi… jak narazie sciagaja mi sie same teledyski;(
no dobra pozdrawiam:[b]*[i][/b][/i]
Ramolck und Fecrev styll – Film bardzo mi się podobał zresztą jak wszystkie filmy wojenne dobra akcja filmu
Od paru dni cisza więc może ja spróbuję:))))
http://img207.imageshack.us/my.php?image=2003060901cjy4.jpg
Ja widziałem tylko "Starą Baśń". Niezła beznadzieja. Rzeczywiście chyba poszedłem na to, tylko dlatego, by nie mieć lekcji :-)
> idarek o 2006-09-04 23:48:23 napisał:
>
> bo przy filmach z biterate powyżej 1500 nie klaci itp.
Chciałbym to zobaczyć…
Jesteś pierwszą osobą o której słyszę że udało się jej obejrzeć film o tak wysokim bitrate bez zacięć z USB. Ja odtwarzam pliki z HDD i owszem – filmy takie (wysoki bitrate występuje np. w releasach dwupłytowych tzw. 1/3 DVD) można odtworzyć,otrzymując w miarę ciągły obraz. Nie ma to jednak nic wspolnego z oglądaniem filmu bez cięć. Tną się wszystkie sceny z szybko zmieniającym się obrazem.Gdyby nie to że te same filmy oglądałem również po nagraniu na płytę pomyślałbym że to wina procesora…ale w tym przypadku wina musi leżeć po stronie miejscami słabiutkiego transferu przez łącze USB…
Specyfikacja chipsetu ESS Phoenix zastosowanego w 238U mówi jedynie o zastosowaniu "USB Full speed host controller", co nie mowi zbyt wiele. Standard USB 1.1 przewiduje transfer MAKSYMALNY do 12 megabitów / sekundę, czyli troche ponad 1MB/sek, co powinno w zupełności wystarczyć na oglądanie filmów o wysokim bitrate. Po pierwsze jednak jest to górny i prawdopodobnie nieosiągalny limit transferu, po drugie transfer miejscami (szybko zmieniający się obraz) musi być na tyle szybki aby te sceny wiwka mogła jakoś przemielić…i w tych momentach transfer ponownie okazuje się niewystarczający.
Inna sprawa,że może to też być wina kompatybilności sprzętu…ale wtedy to już nic nie poradzimy…
Dla mnie port USB w Wiwa HD-238U to jedynie ciekawostka i mało praktyczny bajer, który jednak przyznaję – czasem stosuje, bo DivX’y o niskim bitrate lub mpeg’i 1 chodzą z USB bez zarzutu… (no może prawie bez zarzutu, bo w sporej części filmów odtwarzanych w ten sposób występuje desynchronizacjia audio i video – mimo niskiego bitrate)…
:) – Super komedia romantyczna, pełna zabawnych sytuacji i tekstow:) polecam bardzo gorąco:)
Pobierz instrukcj instalacji softu:
http://www.wiwa.info.pl/new/files/WIWA%20238B%20-%20aktualizacja%20oprogramowania.pdf
będzie wszystko jasne.
Romero był kiedyś dobry…ale jego filmy totalnie zdeklasował "Świt…" z 2004.Ten film był wprost niesamowicie przezajebisty,klimatyczny,z dawką humoru i świetnym scenariuszem.Oglądając go naprawdę czułem atmoswerę apokalipsy.A pan Romero…nakręcił słabiutkie "Land of the Dead" o płaczących i kochających się zombie-porażka.Ten film tez pewnie spierdolą.Na szczęście ludzie od "Świtu" robią remake "Dnia" i na ten film powinniśmy czekać.
Zanim zostal nakrecony film rodziny wyrazily zgode na to by powstal taki film.
Kiedys szedl dokument na discovery wlasnie o tym przed samym nakreceniem filmu.
Proszę czekać…