Zgadza się legendarny "Pijany mistrz".
Meteor był pierwszy więc wal śmiało
pomysł jak i aktorzy bardzo dobrzy, a czy wykonanie przekonaj sie sam :)
A te opisywane "parę scen grozy" które zapowiada pan Romero to pewnie będą kawałki gore które straszyły i szokowały 40 lat temu ale nie dzisiaj ;) Dzisiaj taki film muzi budować atmoswerę zaszczucia.
Normalnie jak usłyszałem że Romero robi nowy film kiedy kręcił "Land of the dead" to się zlałem w spodnie ze szczęścia.W kinie śmiałem się chyba non stop,a scena w której koleś może rozjebać rakietą grupę zombie które właśnie zarżneły poł miasta mówi: "Dajmy im odejśc,oni szukają tylko swojego miejsca,tak jak my" Myślałem że padnę ;)
film taki sobie, ale utworek koncowy bardzo fajny
fajny serialik – podoba mi się, jest cool;)
pewnie sie zdziwicie, ale mi się najbardziej podabała Lindsay Lohan w filmie "Zakręcony piątek". Wspaniała komedia;)
> Sadogoat o 2006-09-05 10:00:09 napisał:
>
> Mam tego playera od 4 dni. Jeśli chodzi o słuchawki, to są to douszne
> "pchełki". Ich jakość jest średnia. Na słuchanie mp3 na rowerze lub
> podczas chodzenia wystarczy. Do słuchania muzy w cichym pomieszczeniu -
> napewno nie. Zresztą po co ? Mp3 to nie jest format dla audiofili. Jedyne co
> się mogę przyczepić to radio. Ciężko jest złapać dobre fale. Czasami
> trzeba trzmać player w dłoni żeby grało, wystarczy popuścić a wtedy są
> zakłócenia. Dyktafon jest bardzo dobry. Ogólnie jestem zadowolony z zakupu.
> Mam wersję 1Gb +FM.
dzieki wielkie :)
teraz od razu wiem, ze trzeba bedzie dokupic sluchawki, bo nienawidze "pchelek". co do radia – dziwne, bo @*Pawel* pisal, ze odbiera niezle. teraz nie wiem, czy kupic wersje z radiem czy bez (mieszkam na wsi, wiec jakosc moze byc slaba…) :/
pzdr.
Proszę czekać…