Aktywność

Z może zgadywanka? HYDE PARK

Zgadza się legendarny "Pijany mistrz".
Meteor był pierwszy więc wal śmiało

Dom nad jeziorem (2006)

pomysł jak i aktorzy bardzo dobrzy, a czy wykonanie przekonaj sie sam :)

Trochę o Diary of the Dead

A te opisywane "parę scen grozy" które zapowiada pan Romero to pewnie będą kawałki gore które straszyły i szokowały 40 lat temu ale nie dzisiaj ;) Dzisiaj taki film muzi budować atmoswerę zaszczucia.

Trochę o Diary of the Dead

Normalnie jak usłyszałem że Romero robi nowy film kiedy kręcił "Land of the dead" to się zlałem w spodnie ze szczęścia.W kinie śmiałem się chyba non stop,a scena w której koleś może rozjebać rakietą grupę zombie które właśnie zarżneły poł miasta mówi: "Dajmy im odejśc,oni szukają tylko swojego miejsca,tak jak my" Myślałem że padnę ;)

nagrody FDB.PL

buahahahaha :) przepraszam nie moglem wytrzymac :) ciesze sie niezmiernie ze na filmwebie sa lepsze nagrody naprawde skacze wprost z radosci :) przypomne tylko ile filmweb dziala lat a ile fdb :) dziekuje :) pozdrawiam :)

Teoria chaosu (2005/II)

film taki sobie, ale utworek koncowy bardzo fajny

Odlotowe agentki (2001 - 2014)

fajny serialik – podoba mi się, jest cool;)

Twoja ulubiona aktorka,to... ? LUDZIE KINA

pewnie sie zdziwicie, ale mi się najbardziej podabała Lindsay Lohan w filmie "Zakręcony piątek". Wspaniała komedia;)

mp3 player wiwa KINO DOMOWE

> Sadogoat o 2006-09-05 10:00:09 napisał:
>
> Mam tego playera od 4 dni. Jeśli chodzi o słuchawki, to są to douszne
> "pchełki". Ich jakość jest średnia. Na słuchanie mp3 na rowerze lub
> podczas chodzenia wystarczy. Do słuchania muzy w cichym pomieszczeniu -
> napewno nie. Zresztą po co ? Mp3 to nie jest format dla audiofili. Jedyne co
> się mogę przyczepić to radio. Ciężko jest złapać dobre fale. Czasami
> trzeba trzmać player w dłoni żeby grało, wystarczy popuścić a wtedy są
> zakłócenia. Dyktafon jest bardzo dobry. Ogólnie jestem zadowolony z zakupu.
> Mam wersję 1Gb +FM.

dzieki wielkie :)

teraz od razu wiem, ze trzeba bedzie dokupic sluchawki, bo nienawidze "pchelek". co do radia – dziwne, bo @*Pawel* pisal, ze odbiera niezle. teraz nie wiem, czy kupic wersje z radiem czy bez (mieszkam na wsi, wiec jakosc moze byc slaba…) :/

pzdr.

Z może zgadywanka? HYDE PARK

to na 100% Jackie Chan i pijany mistrz :]

Proszę czekać…