Zgoda.Naprawdę godny polecenia.Inny niż ostatnio nakręcone.
hej :) jestem nowym urzytkownikiem. poszukuję napisów do tego filmu. Jeśli ktoś mógł by mi je przeszłać na mejla była bym wdzięczna.
a co do filmów na których można się poprzytulac z dziewczyną ;)polecam bollywood :D np. Gdyby jutra nie było (Kal Ho Naa Ho), Devdas. Filmy indyjskie, przepełnione muzyką i uczuciami, momentami łzy się cisną do oczu.
ponadto polecam: komedia romantyczna, Ona to on, Salto
Polecam ;)
witam. chcialbym sie dowiedziec, jakie sluchawki sa w tym playerze: douszne ("pchelki"), czy zauszne (cos w stylu http://mobilitytoday.com/vbmcms/images/bt-headphones.JPG ). prosze o odpowiedz (to pilne) i z gory dzieki :)
i upgrade przeszedl bez najmniejszych problemow (ten pobrany ze strony producenta). Całość trwala cos kolo minuty czasu. Moze nie rozpakowales pliku RAR ? moze nagrales na plyte wielosesyjna? moze na RW ?
prawdopodobnie potrzeba jest inna nazwa i rozszerzenie pliku upgrade.
Witam,
nie jestem w tym nowy ale mam pewien problem.
Mam wiwe 238U i zaktualizowałem ją oprogramowaniem które jest na forum, teraz mam również 128 i chce zaktualizować i nie idzie.
Nagrałem płytke z katalogiem upgrade i wkładam ją do wiwy 128 i …. nie aktualizoje się tylko wczytuje się płytka i pokazany jest katalog ROOT i upgrade, wchodze do upgrade i nic tam nie ma… może jakaś rada?
Nigdy nie przepadałem za Bondem – ale na tego będe musiał wybrać się do kina bo zapowiada się nadzwyczaj ciekawie :P
Zaje*&^ fajny film:) – Hehe powiem tyle- popłakałem się=….( Film zarąbisty.. Szczerze polecam:) Zwłaszcza jeśli ktoś chce sie poprzytulać do dziewczyny podczas oglądania;) Znacie inne nazwy podobnych filmów??
Ludzie napisy znajdziecie na emulu lub innych P2p;) No ale jeśli już nie możecie ściągnąć to wyśle.. Dzienx za nazwy filmów.. Tym którzy chcieli starałem się wysłać te napisy. Tylko przy ściąganiu np. z Emula uważajcie bo niektóre texty dotyczą tej piosenki’Step Up’, a po co ściągać dwa razy;) POzdrawiam!!
Witam, a ja mam tez problem chyba z zasilaniem albo czyms podobnym, otoz wyswietlacz Korr-a potrafi czasami jakby przygasac ledwo co swieci slabo sa widoczne cyfry, a czasami swieci normalnie, co moze byc tego przyczyna jakies skoki napiec czy co?? Mam ten sam model co w temacie
Proszę czekać…