wlasnie :) przylaczam sie do zaproszenia :) stworzy duza grupe fdb.pl :) zobaczmy czego sluchamy :) zapraszamy gore do rejestracji :)
Zapraszamy do rejestracji na last.fm pokazcie czego sluchacie :] Nie powiecie mi ze ogladacie tylko film na pewnoe czegos lsuchacie podczas dodawania traci albo w innym czasie spedzanym pzred piekielna maszyna.
Wiesz, skoro lubisz filmy gdzied użo tańczą (tak jak w You got served) to źle trafiłeś.. ale mi ogółem film się podoba. KAżdy ma swoje poglądy..
3 – zwiastun już niedługo :)
no i nowy miesiac, nowe nagrody.
pierwsze miejsce – dvd, patrze ze administracja szaleje ;]
dodajacy: wspolczuje komus kto wygra hellboy’a, reszta moze byc ciekawa do filmoteki ;p
weryfikujacy: wspolczuje ludziom za 'formule' 'aeon flux' i 'czlowieka ringu' [ten ostatni mozna jedynie obejrzec dla ciekawych zdjec i dobrego ukazania krachu gieldowego lat 30’tych]
poczytaj dokladnie co napisalem , moze to w czyms pomoze
Wydaje mi sie ze to cos z ustawieniami twojego telewizora
Ja mam wlaczony tryb 16:9 pal 720×576 i na panoramicznym telewizorze wszystko jest ok tzn nie ma czarnych pasow i obraz nie jest rozciagniety. Wiwa sama nie potrafi powiekszac obrazu wiec na 99% to ustawienia telewizora Moze sprobuj wlaczyc tryb HD
to nagram ci plik ktory nalezy nagrac na plyte i zrobic upgrade
"rewelacyjny" pomysl :D
Dlaczego ludzie kupuja takie odtwarzacze jak wiwa?
Bo nie chca ogladac filmow na kompie.
Dlaczego nie chca ogladac filmow na kompie?
Miedzy innymi dlatego ze SZZZUUUMI
Wiec po co sie katowac wiatraczkiem?
Po to jest gwarancja przez 24 mies.
BTW to nie wiem o czym mowicie bo moja wiwa jest troche ciepla ale bez przesady w niczym to nie przeszkadza.
Wystarczy tylko zapewnic odpowiedni doplyw powietrza.
Proszę czekać…