Aktywność

nagrody FDB.PL

a tu sie z toba nie zgodze :P wole hellboya niz egzorcyzmy :)
a co do weryfikujacych to tylko sophie scholl jest fajna…znaczy tylko to mnie interesuje :)

LAST.FM - DOWIEDZMY SIE CZEGO SLUCHAMY!!! HYDE PARK

wlasnie :) przylaczam sie do zaproszenia :) stworzy duza grupe fdb.pl :) zobaczmy czego sluchamy :) zapraszamy gore do rejestracji :)

LAST.FM - DOWIEDZMY SIE CZEGO SLUCHAMY!!! HYDE PARK

Zapraszamy do rejestracji na last.fm pokazcie czego sluchacie :] Nie powiecie mi ze ogladacie tylko film na pewnoe czegos lsuchacie podczas dodawania traci albo w innym czasie spedzanym pzred piekielna maszyna.

Step Up - Taniec zmysłów (2006)

Wiesz, skoro lubisz filmy gdzied użo tańczą (tak jak w You got served) to źle trafiłeś.. ale mi ogółem film się podoba. KAżdy ma swoje poglądy..

Otwórz się (2006)

3 – zwiastun już niedługo :)

nagrody FDB.PL

no i nowy miesiac, nowe nagrody.

pierwsze miejsce – dvd, patrze ze administracja szaleje ;]

dodajacy: wspolczuje komus kto wygra hellboy’a, reszta moze byc ciekawa do filmoteki ;p

weryfikujacy: wspolczuje ludziom za 'formule' 'aeon flux' i 'czlowieka ringu' [ten ostatni mozna jedynie obejrzec dla ciekawych zdjec i dobrego ukazania krachu gieldowego lat 30’tych]

Aktualizacja oprogramowania w 238U ok, ale w 128 nie idzie... KINO DOMOWE

poczytaj dokladnie co napisalem , moze to w czyms pomoze

WIWA HD 128 a OBRAZ na LCD SAMSUNG LE32S71B KINO DOMOWE

Wydaje mi sie ze to cos z ustawieniami twojego telewizora
Ja mam wlaczony tryb 16:9 pal 720×576 i na panoramicznym telewizorze wszystko jest ok tzn nie ma czarnych pasow i obraz nie jest rozciagniety. Wiwa sama nie potrafi powiekszac obrazu wiec na 99% to ustawienia telewizora Moze sprobuj wlaczyc tryb HD

Aktualizacja oprogramowania w 238U ok, ale w 128 nie idzie... KINO DOMOWE

to nagram ci plik ktory nalezy nagrac na plyte i zrobic upgrade

NIE CHCESZ STRACIĆ WIWY 128...?...,TO WSTAW CHŁODZENIE KINO DOMOWE

"rewelacyjny" pomysl :D
Dlaczego ludzie kupuja takie odtwarzacze jak wiwa?
Bo nie chca ogladac filmow na kompie.
Dlaczego nie chca ogladac filmow na kompie?
Miedzy innymi dlatego ze SZZZUUUMI
Wiec po co sie katowac wiatraczkiem?
Po to jest gwarancja przez 24 mies.
BTW to nie wiem o czym mowicie bo moja wiwa jest troche ciepla ale bez przesady w niczym to nie przeszkadza.
Wystarczy tylko zapewnic odpowiedni doplyw powietrza.

Proszę czekać…