szczerze? to jakos mnie ten film nie ruszyl. byc moze dlatego, ze wiedzialem co sie dzieje w guantanamo.
O,wyczekuje" Drogi do Guantanamo"
Mam nadzieje że będzie tak samo "dobra" jak lot 93
Twój komentarz mnie rozwalił.Może to najlepiej weźmy po kiju baseballowym i załatwmy każdego araba spotkanego na ulicy…
Zastanów sie o czym w ogóle mówisz…
PS co do filmu to sie zgadzam z Tobą:P
Pozdro
lol – calkiem fajny filmik, tylko aktorki moglby byc odrobine bardziej urodziwe hyhy.
Potzzebuje pomocy – Poszukuje sklepu lub miejsca gdzie mógłbym kupić pełną wersje serialu Neon Genesis Evangelion jak również filmów pełno metazowych najlepiej aby były w polskiej wersji jezykowej wiem ze taka istnieje bo jest emitowana na programie Hyper jeśli jest ktoś w stanie mi pomuc niech pisze na ten adres e-mail qzio@o2.pl
Polecam Ci LG DVX-9800. Oczywiście trzepa sie zaopatrzeć w nowego biosa ze strony LG, żeby czytał napisy .txt
Mam go już od roku i nie miałem okazji aby na niego narzekać.
Baardzo mi sie podobał. Muzyka genialna, horeografia zapierająca dech w piersiach. Jestem pod wrażeniem.
film trochę przewidywalny, ale to nie psuje jego obrazu w oczach widza. Gorąco polecam i zapraszam do kin.
Manta Emperor IV
Bellwood 301 USB
LG DVX172
LG DVX-9800 DIVX
który z tych odtwarzaczy będzie najlepszy do filmów Divx/Xvid z polskimi napisami (*.txt)
chyba że ktoś może polecić jakiś inny odtwarzacz tak do 300zł
film opowiada o ludzkiej tragedii. To dokument a nie Terminator IV… A może ty jesteś z tych brudasów co wysadzają samoloty i metro? Jeżeli tak to chętnie Ci skopię tyłek
(Część tej wypowiedzi została usunięta ze względu na wulgarne słownictwo)
Proszę czekać…