> Trophy o 2006-08-30 15:36:34 napisał:
>
> To może Bogeyman? :-)
Kurde. Uprzedziłaś mnie :P
jep Trophy momo tego ze brakuje u ciebie jedneog 'o' Boogeyman
twoja kolej
Ja obejrzałam jeden odcinek (chyba drugiego sezonu). Na dalszą współpracę chyba nie mam co liczyć ;P
Ale przyznać trzeba, że kadry bardzo ładne :D
> fredka o 2006-08-30 10:49:12 napisał:
>
> Skoro do tej pory wszystko było dobrze to prawdopodnie ich wina, ponoć zdarza
> się że coś im może szwankować. A w moim przypadku problem istnieje
> niestety od samego początku.
Mi już działa :)
A Tobie może to pomoże – http://www.last.fm/group/Foobar%2BUsers – grupa użytkowników Foobara – powinni wiedzieć co jest nie tak.
Wlasnie kadr jest z poczatku filmu i ta rozmazana postac powinna cos mowic ;p.
Ostatnim razem jak dalem pare kadrow za szybko zgadliscie, wiec jak na razie jeden.
EDIT dla wolfiego to nie dziewczynka tylko chlopiec jestem ciekaw jak tam poznajesz towarzyszki/szy zycia :D
Ten ostatni kadr napewno jest z "S@motności w sieci? :>
Napisy znalazłam na str.KinoMania.Pasują.
> zuczek o 2006-08-30 14:31:42 napisał:
>
> Wiec moja zagadka jest nastepujaca
> http://img95.imageshack.us/img95/6735/1yk9.jpg
ej moze dawajcie jakies porzadniejsze kadry i bardziej rozpoznawalne, bo ja tez moge dac kadr sobie jakiejs drogi i zgadujcie ;) bedzie latwo pewnie ;]
Proszę czekać…