Aktywność

Z może zgadywanka? HYDE PARK

> Trophy o 2006-08-30 15:36:34 napisał:
>
> To może Bogeyman? :-)

Kurde. Uprzedziłaś mnie :P

Z może zgadywanka? HYDE PARK

jep Trophy momo tego ze brakuje u ciebie jedneog 'o' Boogeyman

twoja kolej

4 sezon Życia na fali pojawi się w listopadzie!

Ja obejrzałam jeden odcinek (chyba drugiego sezonu). Na dalszą współpracę chyba nie mam co liczyć ;P
Ale przyznać trzeba, że kadry bardzo ładne :D

Z może zgadywanka? HYDE PARK

To może Bogeyman? :-)

LAST.FM - DOWIEDZMY SIE CZEGO SLUCHAMY!!! HYDE PARK

> fredka o 2006-08-30 10:49:12 napisał:
>
> Skoro do tej pory wszystko było dobrze to prawdopodnie ich wina, ponoć zdarza
> się że coś im może szwankować. A w moim przypadku problem istnieje
> niestety od samego początku.

Mi już działa :)
A Tobie może to pomoże – http://www.last.fm/group/Foobar%2BUsers – grupa użytkowników Foobara – powinni wiedzieć co jest nie tak.

Z może zgadywanka? HYDE PARK

Wlasnie kadr jest z poczatku filmu i ta rozmazana postac powinna cos mowic ;p.
Ostatnim razem jak dalem pare kadrow za szybko zgadliscie, wiec jak na razie jeden.

EDIT dla wolfiego to nie dziewczynka tylko chlopiec jestem ciekaw jak tam poznajesz towarzyszki/szy zycia :D

Polskie premiery września

Ten ostatni kadr napewno jest z "S@motności w sieci? :>

Korpus weteranów (2005)

Napisy znalazłam na str.KinoMania.Pasują.

Z może zgadywanka? HYDE PARK

> zuczek o 2006-08-30 14:31:42 napisał:
>
> Wiec moja zagadka jest nastepujaca
> http://img95.imageshack.us/img95/6735/1yk9.jpg

ej moze dawajcie jakies porzadniejsze kadry i bardziej rozpoznawalne, bo ja tez moge dac kadr sobie jakiejs drogi i zgadujcie ;) bedzie latwo pewnie ;]

Proszę czekać…