czekam na plac zbawiciela i chaos :) samotnosc w sieci od biedy moge zobaczyc :) kochankowie zapowiadaja sie na niezla kaszane :D
capote film genialny tylko trzeba dobrze sie wczuc w klimat i historie :) a co do tvp kultura to jeden z najlepszych kanalow jakie ma do zaoferowania telewizja :)
ej skad sciagasz ten serial, bo widzialem w go w tv i mi sie podobal, ale duzo przegapilem, wiec chcetnie bym sobie posciagal kilka odcinkow, plz odpisz skad go sciagasz :D
Tylko dzwonic, dzwonic, dzwonic. Trzeba oczywiscie czasu bo tam chyba z 3 ludzie pracuje ale wreeeszcie odbiora ten telefon i mozna pogadac dosc milo.
Po wielu przeczytanych postach widzę bardzo wielu rozgoryczonych ludzi i narzekających na ten sprzęt a więc zastanawiam się czy warto go kupić . Potrzebuje go do odtwarzania filmów divx,xvid najlepiej z usb tylko się martwię czy nie będzie się przycinał i tym podobnie bo mam DVIX XORO i są takie problemy i nie chcę kolejnej kasy ładować w błoto.
Teoretycznie jest to dosc logiczne. Jezeli zauwaze anomalie w dzialaniu WIWY to conajwyzej posadze na niej radiator co juz znaczaco powinno oddawac lepiej cieplo. Po drugie uczynie to pewnie za rok bo teraz zblizaja sie juz zimniejsze dni, a moja dzialala nawet gdy na dworze bylo 28`C w cieniu i tyle samo w domu.
Jesli dorbze rozpoznaje ta pania to moze jeste to film Constantine tylko nie pamietam tej sceny wiec moze sie myle.
Witam wszystkich!! Od mieśiąca jesiem szczęśliwym pośiadaczem wiwy128. Wcześniej też posiadalem wiwe 228B, kiedy ją popsułem postanowilem kupić coś innego, był to KORR. Nie umywał się w żadnym stopniu do wiwy, nie będę wymieniał mu tu wad, bo nie poto tu jestem. Jedyne co było dobre w nim , to jego czytnik. Po jego sprzedaniu kupiłem sobie wiwe 128. Po paru dniach zauważylem że bardzo mocno się grzeję. Postanowilem wstawić do niej na procesor radiator z wentulatorem (40mmx40mm-tylko taki tam się mieści) ,zamuwiony z allegro. Po włączeniu i obejżeniu 2 godz. filmu,z wstawionym chłodzeniem, zauważyłem że wiwa jest bardziej gorąca niż była.Wpadłem na pomysł!!!! wykręciłem z radjatora wętylator (,radiator zostawilem na procku,) i przykleiłem go pod spodem wiwy,na kratkach wetylujących zasilacz wiwy na super glu. Zimne powietrze jest wwiewane do wiwy z podspodu,chłodzi zasilacz i proca, po wymieszaniu się z gorącym powietrzem, wypychane jest bocznymi dziurkami.
Moim zdaniem wiwa bez chłodzenia jest o wiele wolmiejsza, zawiesza się i do tego myślę że nie wytrzymała by przez 2 lata bez serwisu!!!!
> Hsi Nao o 2006-08-30 15:40:31 napisał:
>
> Kurde. Uprzedziłaś mnie :P
Hsi Nao moze next time alob odgadniesz zagadke ktora da Trophy
Proszę czekać…