pozytywnie nastawiony – nie czytałem o czym będzie film i zaskoczył mnie, ciekawie rozwiązano sprawę, też na początku myślałem że ona zwariowała, świetnie zagrał Jodie Foster, ciężko było przewidzieć co się stanie za chwilę, no i zakończenie
fredka w helpie od plugina powinnas znalezc odpowiedz na swoje pytanie jak nie to szukaj na stronce last.fm
to samo polecam Hsi Nao w wiekszosci wszystkie problemy sa tam opisane i nie powinno byc problemu z ich rozwiazaniem
pozatym moze pomoze to ze teraz pluginek wyglada troche inaczej niz wczesniej https://www.last.fm/join/?page=2&createprofile=Proceed+to+Step+2
> Hsi Nao o 2006-08-30 10:20:47 napisał:
>
> Ja mam taki komuikat od wczorajszej nocy. A odtwarzam na WinAmpie muzykę. I jak
> do tej pory wszystko było dobrze…
Skoro do tej pory wszystko było dobrze to prawdopodnie ich wina, ponoć zdarza się że coś im może szwankować. A w moim przypadku problem istnieje niestety od samego początku.
Hmm.. tu mi się zdaje ze to w telewizorze musisz szukać opcji do zmiany typu wyświetlanego obrazu. Ja zauważyem takie coś jak wiwa reaguje na mój telewizor DAEWOO który ma możliwość wyboru trybów wyświetlania obrazu. Jak niektóre filmy są przekodowane typowo w formacie 16:9 wiwa potrafi wysłać do telewizora sygnał do skutkuje zmianą trybu w telewizorze na panoramiczny a co w rezultacie daje spłaszczenie filmu (jak będe miał moliwość to zamieszcze zdjęcia), wtedy w telefizorze musze wybrać obraz wyświetlania PEŁNY EKRAN i wszystko wraca do normy. Możliwe że u ciebie jest podobnie, zobacz czy w telewizorze nie masz jakiś opcji ZOOM lub WIDE ustawionych.
Ja dostrzegłaem taką drobną dolegliwość wiwy. Wkłądam płytę do napędu, odczytał ją odrazu i jest ok, po czym wyjmuję i wkładam inną lub może być ta sama i mam na wyświetlaczu cały czas LOAD i nic sie nie dzieje. Naszczęście pomaga wyłączenie przyciskiem na obudowie i włącznienie ponownie.
Niby nic ale jednak, trzeba poprostu popędzać Proabit do bardziej rychłej pracy na najnowszym oficjalnym firmware – mass e-mail by był dobrą sprawą ;]
Love for Rent – Film całkiem przyjemny, ale napewno nie wnosi nic nowego do rozdziału komedii romantycznych, najlepiej oglądać z przedstawicielem płci pięknej.
Kodek XviD odpowiedzialny jest równiez za odczyt DivXów.
Podobna sytuacja jest na komputerze, instalujesz ffdshow który jest typowym kodekiem XviD i on również jest odpiwedzialny za odczyt XviDów.
pozdr.
> fredka o 2006-08-30 10:06:29 napisał:
>
> Czy ktoś używa wtyczki audioscrobbler do foobara (0.8.3)? Pytam się ponieważ
> mam problem z tym związany. Na last.fm mam konto od lipca, ale w ogóle nie
> zlicza, nie dodaje mi piosenek. Jedynie te, które przesłucham na ich
> odtwarzaczu, ale z foobara nic. W konsoli zazwyczaj wyskakuje komunikat w stylu
> "Could not connect to server." or "Bad authorization".
> Czy ktoś wie co może być przyczyną i jest w stanie mi pomóc?
Ja mam taki komuikat od wczorajszej nocy. A odtwarzam na WinAmpie muzykę. I jak do tej pory wszystko było dobrze…
Czy ktoś używa wtyczki audioscrobbler do foobara (0.8.3)? Pytam się ponieważ mam problem z tym związany. Na last.fm mam konto od lipca, ale w ogóle nie zlicza, nie dodaje mi piosenek. Jedynie te, które przesłucham na ich odtwarzaczu, ale z foobara nic. W konsoli zazwyczaj wyskakuje komunikat w stylu "Could not connect to server." or "Bad authorization".
Czy ktoś wie co może być przyczyną i jest w stanie mi pomóc?
Proszę czekać…