Mam nadzieję, że film będzie tak samo dobry jak remake "Teksańskiej masakry", a może nawet lepszy.
Wow, może byc ciekawie ;). A to "The beginning" to chyba z Egzorcysty zerżneli :].
10/10 – Świetny, magiczny film. Oglądając go można naprawdę zapomnieć o wszystkim. Genialna muzyka poprostu cudo !! !!
czy to Heavenly Creatures czyli w tlumaczeniu na nasze Niebiańskie istoty
Jako że dawno nikt nic nie rzucił, to się skuszę ;)
http://img79.imageshack.us/my.php?image=001yn0.jpg
http://img48.imageshack.us/my.php?image=002kx5.jpg
Pozdrawiam
>Możesz je przecież usunąć… jest taka opcja.
Trzeba będzie to zrobić.
Proszę czekać…