Chodzi mi o to, ze sa one pouczajace. Hehe. Mlodziez w USA uzywa ich w mowie potocznej. ;D
+ Napisz co o tym sądzisz – sądze, że zbędny news :)
nie wiem kiedy sa ;( ale jak jestes zaproszony na impreze urodzinowa to zrob zdjecie to napiszemy :P
Mam pytanie a propos wlasnie formatu DviX jakoze w kazdej charakterystyce tego modelu(WIWA 238 USB) nie ma wzmianki na temat Dvix-a, pisza jedynie XviD. DviX jako starsza kompresja logicznie powinna byc rowniez czytana przez ten odtwarzacz, ale jak to sie przedstawia w rzeczywistosci??
z gory dziekuje za info
A dziękuję Ci bardzo,Twój też jest fajny ;)
> idarek o 2006-08-29 20:33:00 napisał:
>
> "jest do dupy"
> A dlaczego tak uważasz?
> Wgraj najnowsze firmware dostępne na forum i zapraszam do wypowiedzie co jest nie tak.
Co?? Mam już drugą 238U, wgrany najnowszy firmware i…… ciągłe problemy z odczytem płyt. Ze złącza USB nie ma żadnego problemu ale z czytnika optycznego to czysta loteria raz odczytuje, a za chwile tego samego pliku juz nie chce odczytać. Oczywiście problem zgłaszałem do Proabitu i oczywiście żadnego odzewu. Zastanawiam się czy żadać naprawy lub wymiany czy zwrotu kasy.
O urodzinkach Pameli Anderson też będzie :p?
Czuje sie bardzo podekscytowany tym newsem!
Bravo (Girl)!
Proszę czekać…