Może nie jest najlepszą polską komedią, ale jedną lepszych z fajnymi absurdalnymi sytuacjami. Kiler jest dużo słabszy, a Dzień Świra to nie komedia.
Kolejny w miarę niezły odcinek Komisarza Alexa z Jakubem Wesołowskim. Trochę brakuje dynamiki akcji. Sama historia też mogła by być deko lepsza, ale nie jest źle. Dobrze odegrane role.
Fajna tajemnicza historia z sekretnym artefaktem w tle. Tajne bractwo, zamordowany profesor, który miał z nim kontakt. Niezłe wykonanie.
Kolejny całkiem udany odcinek. Komornik kanalia robił swoje (oczywiście wykonywał obowiązki, ale jednak trzeba być człowiekiem) i się doczekał…
Interesujący odcinek, trochę zamotania z samą historią, a na koniec pewne zaskoczenie. Sprawcą okazał się śmierdzący pedofil, śmierć pedofilom!
Czytam i nie wierzę "Tak brutalnego Predatora nie widzieliście" po czy jest zwiastun który nie prezentuje ani kropli krwi i podpis pierwszy predator z pg-13 Niech autor zdecyduje co ma na myśli
Zwiastun ciekawy ale mógłby to byc film o nowoczesnym komandosie który rozbił sie na obcej planecie i też by przeszło😉 Predaror upchnięty żeby ludzie liczniej do kina poszli
Średni ten scenarzysta. Jak widzę to większość to produkcje Lubaszenki, z których tylko dwie są rewelka, a to głównie za sprawą obsady, no ale tam się także w scenariuszu wykazał. Więc 6/10.
Nie jest taki zły co dziwne dinozaury wyglądają naprawdę dobrze
Komiks ma obecnie 44 zeszyty i ciągle wychodzi, a także w międzyczasie pojawił się spin-off. Franczyza franczyzą, ale jednak wolałbym, żeby materiał źródłowy miał w przyszłości faktyczne zakończenie. Oby nie wyszła z tego telenowela na 10 sezonów, bo ludzie padną na zawał. Dam szansę animacji, natomiast wersja aktorska mało mnie interesuje.
Całkiem udane połączenie thrilleru i horroru, choć częściowo przewidywalne (chyba za dużo już tych produkcji oglądałam), jednak podejrzewałam, że w zakończeniu będzie nagły twist… Warto zalukać.
Proszę czekać…