Przepiękna francuska aktorka do tego niesamowicie dobra. Nie zapomnę ją z filmu Patrice Leconte Mój najlepszy przyjaciel w roli Catherine.
Temat bardzo ważny, jednak bardzo już oklepany, a w tym filmie podejście do tematu standardowe. Nie jest jednak taki zły. Na wielki plus znakomite aktorstwo.
Taki sobie odcinek, w sumie to jeden ze słabszych. Rola Kingi Preis irytująca, sam scenariusz głupkowaty, do tego jeszcze ten słaby Rogacewicz i na dobitkę Moruc.
Średni odcinek. Rozkręca się dopiero w połowie. Owca jeszcze bardzie creepy. Wystukuje kopytkiem liczbę Pi i jeszcze brakowało, aż zacznie gadać. 😏 Wendy wytresowała ksenomorfa. To wszystko jest zbyt dziwaczne i niepasujące do wydarzeń z filmów z uniwersum Obcego, a przecież to, co dzieje się w serialu, ma miejsce dwa lata przed historią z "Obcego. 8. pasażera Nostromo". Nie klei mi się to.
Bardzo fajnie się ten odcinek ogląda. Cała sprawa kryminalna jest nieźle zakręcona. Do tego fajne wątki uboczne, jak urodziny babci i przede wszystkim pojawienie się Dziubaka.
Ten odcinek jest wyjątkowo niezły, fajnie się go ogląda. Kusy przejął się rolą ojca. Bracia mają problemy psychiczne ze zmieniającymi się trendami życia. Trochę zabawnych sytuacji.
Dobra francuska komedia obyczajowa. Wspaniałe dialogi, aktorstwo na poziomie. Sama historia dobrze wymyślona i dodatkowo ucząca czegoś. Szczególnie tolerancji.
Taki sobie odcinek, ani jakiś z lepszych ani z gorszych. Ujdzie. Obejrzeć można. Jest to już jednak odcinek z nowszych sezonów, które są zdecydowanie słabsze.
No i świetnie. Czekam niecierpliwie.
Wolę czekać na Gerarda z Rumii
Proszę czekać…