https://fdb.pl/film/1125862-backstreet-rookie (Netflix 16odc.) – z listy :)
https://fdb.pl/film/668587-fortitude (Max 26odc.) – z listy :)
Film dobry ale zakonczenie chyba nie powinno byc takie dramatyczne. No nic mam nadzieje, ze ludzie jednak nie podejmuja tak drastycznych rozwiazan w takich sytuacjach.
Czyżby LOST / Zagubieni wersja współczesna.
Krew to krew, brat to brat. Fajny odciek. Wiele empatii. Natalia normalna i nawet bardzo normalna postać w tym odcinku. Miło się ten odcinek ogląda.
Jak w temacie.
Wielka prośba reagujcie na PW w komentarzach i na same komentarze w przypadku odrzutów. Często jest tak, że ja nie wiem czy dodający zrozumiał mój komentarz, czy go w ogóle odczytał. QWystarczy zwykłe spoko, wiem o co chodzi, itp. To na prawdę wiele nie kosztuje. Kontakt z dodającym jest bardzo ważny. Mogą być jakieś omyłki, ja to rozumiem i to jesy jasne, ale chcę mieć odpowiedź, że ktoś to zrozumiał i wie jaki błąd popełnił i go więcej nie popełni. To jest bardzo ważne. Kontakt!!!
@Chemas Za wiele wypowiedzi nie było, ale wygląda, że wszystkim ten nowy atrybut pasuje.
Tak więc będzie.
Jeden z nie najlepszych i lekko denerwujących odcinków. To całe śledzenie Basi przez Mietka Nocula i wlepianie mandatów Bogu ducha winnemu człowiekowi denerwuje i wcale nie śmieszy. Przynajmniej pokazana częściowo prawda o psiarni i możliwości wykorzystywania swojej władzy dla własnych celów.
W miarę ciekawy odcinek z bardzo ładną i atrakcyjną wróżką Natalią, którą gra Alicja Dąbrowska. Pawlicki jak zwykle dobrze, również Czop, Walach się stara, ale nadal lekko denerwuje. Chabior jak to Chabior. :)
Ujdzie, ten odcinek da się obejrzeć, chociaż nie ma się co nastawiać na nie wiadomo co. Naśladowca seryjnego mordercy. Kolejny raz wmieszanie policji w akcję.
Proszę czekać…