Aktywność

Wiedźmin (2001)

Krytyk krytyka pogania. Już napisałem w profilu serialu, który z wielką chęcią oglądałem. Ciekawe co po netfliksowym błędzie powiedzą teraz krytycy. Się okazuje, że ten polski (podobno słaby) serial jest o niebo lepszy od tych wypocin.

Wiedźmin (2002 - 2002)

Chciałem zauważyć, że Pan Sapkowski śpi spokojnie, tolerując zmiany w nędznym serialu Netfilxa. Kasa się zgadza? Zgadza i jest okej. A tak już bardziej poważnie. Ten serial bija na głowę produkcje Netflixa. I nie efektami oczywiście, bo takowych nie było, ale klimatem i grą aktorską, czego zabrakło w gniocie netfliksa.

Hellraiser: Dzień sądu (2018)

Mocno odbiega ta część od poprzedników, ale ciekawy w miarę, wątek kryminalny słaby, ale ten z sądem ciekawy.

Jason X (2001)

Lepszy od 9 części, sporo nawiązań do innych produkcji, fajne zabójstwa niektóre, uber jason nieźle wyszedł xD

Świat według Kiepskich (1999 - 2021)

No niestety, ale faktycznie stał się żenadą. Wciśnięcie na siłę tej całej Jolaśki (zgrzyt zębów), ledwo trzymający się już Kotys ( z całym szacunkiem dla tego aktora) i ogólnie brak oryginalnych pomysłów.

Proszę czekać…