Aktywność

Michał Piela

Kolejny aktor z Ojca Mateusza po Piotrze Polku, którego dodałem do ulubionych. Jest dobry, gra na poziomie. Poza tym doskonale go pamiętam ze świetnego Ogrodu Luizy.

Nagrody za dodawanie i weryfikacje FDB.PL

Od stycznia (dla reputacji za Grudzień 2024) automatyzujemy przyznawanie nagród za dodawanie, weryfikacje, aktywność.

Od teraz wszyscy zwycięzcy dostaną informacje, które miejsce zajęli z prośbą by do konca kolejnego miesiąca (następującego po okresie za który nagroda jest przyznawana) wybrali nagrodę.

Po wybraniu nagrody dostaniecie w ciągu kilku kolejnych dni powiadomienie o przyznaniu nagrody wraz z kodem i terminem do kiedy można go zrealizować (o ile kod ma date ważności).

Reputacja za grudzień już będzie tak rozliczania. Ze względu na brak zainteresowania kodami spotify nie dodawałem ich już jako opcja do wyboru.

Wszystkie przyznane nagrody będzie można sprawdzić u siebie w profilu https://fdb.pl/me/reputations/award_users

Podgląd dostępnych nagród zgodnie z miejscami:

- Dodający https://fdb.pl/reputations/contributor
- Weryfikujący https://fdb.pl/reputations/verifier
- Dodający weryfikatorzy https://fdb.pl/reputations/contributor_verifier
- Aktywni https://fdb.pl/reputations/active

Zaktualizowaliśmy również regulamin FDB by odpowiadał nowemu systemowi przyznawania nagród.

Naomie Harris

Aktorka grająca przyzwoicie, na dobrym poziomie, w Skyfall jako Eve jest super. Ale nie tylko. Masa pozycji dobrej gry, jak Piraci, jak Królowie ulicy, Ukryte piękno i wiele innych.

Ben Whishaw

Dobry, przyzwoicie grający aktor. Jako Q w serii ostatnie Bonda jest dobry. Super rola w Teorii wszystkiego jako doktor. Sam fakt, że Gillim zaangażował o czymś świadczy.

Rami Malek

Oskar dla najlepszego aktora w Bohemian Rhapsody (chociaż jak dla mnie film nie jest żadną rewelacją, wiele nominacji, a tymczasem przeciętna gra w Nie czas umierać. Mam jakieś takie wrażenie, że jest lekko przereklamowany.

Nie czas umierać (2021)

Zgadzam się z większością komentarzy. Może to faktycznie nie jest Casino Royal, które wyśrubowało na maksa serię z Craigiem, ale dalej trzyma poziom. I co dalej?

Dwóch i pół: Tak jest, kapitanie 7x15 (2010)

Odcinek taki sobie. Charlie i Chelsea nie pasowali do siebie, to była kwestia czasu, kiedy to pierdyknie. Swoją drogą wiele Chelsea nie trzeba było, żeby zakończyć związek. "Obrzygał mi pan dziecko" – Przyznaję, zaskakujące, nawet jak na ten serial.

Dwóch i pół: Zazdrosny Charlie 7x14 (2010)

Alan na drugie imię powinien mieć kompromitacja, a na nazwisko chciwa menda. Chelsea zaczyna wymykać się Charliemu z rąk. Może to i lepiej. Wątek zaczyna się już wypalać.

Dwóch i pół: Kolonoskopia to zbawienie 7x13 (2010)

Charlie daje sobie wsadzić w zadek kamerę, żeby nie spotkać się z teściami. "Mam odbyt jak piekarnik." Chelsea ma niezłą rodzinkę – mama rasistka (w dodatku małpa obraża Polaków), a ojciec homofob.

Dwóch i pół: Końskie wygłupy i Celeste 7x12 (2010)

"- Coś nas łączy. – Faktycznie. – Żaden z nas nie sypia z Judith." 😏 Alan i Herb jako fonfle komiczni, zwłaszcza na końcu: "Alan, zabierz mnie ze sobą!"

Proszę czekać…