Aktywność

Léa Seydoux

Naprawdę bardzo dobra aktorka i do tego bardzo ładna. Zapamiętałem ją szczególnie z roli Charlotte LaPadite w Bękartach wojny, Gabrielle w O północy w Paryżu i Madeleine Swann w Spectre.

Koniec zdjęć do filmu ''Jurassic World Rebirth''

@MJUZIQ lubiłem se poczytać tilla, a co? Ty za to masz obsesje na moim punkcie bo nie jesteś tu z przypadku. Ten portal wali trupkiem, a ja nie pokazałem się na głównych działach.

Koniec zdjęć do filmu ''Jurassic World Rebirth''

@GozerTraveler Nie, ale to pewnie dlatego że 1) nikt nic nie może mi jak to ująłeś "kazać" 2) jest istotna różnica między "kazać" a móc lub chcieć.
Heniek twierdzi, że miałeś obsesję na punkcie tilla, więc informuje, że założył tam konto.

Pingwin (2024)

Od 4. odcinka wkradło się delikatne znużenie. Trochę wcześnie. XD Stosunkowo przewidywalny ale z pozytywnymi przebłyskami. Finalny odcinek złoto.

Sam Mendes (I)

Bardzo dobry reżyser. Faktycznie, że filmografia nie za duża, ale są pozycje, jak chociażby Jarhead czy American Beauty, które są wybitne. Moim zdaniem się trochę poślizgnął na Bondzie z Craigiem ale tylko Spectre, ale też nie do końca. Solidny reżyser!

Clare Higgins (I)

Naprawdę dobra brytyjska aktorka. Dobra stara szkoła. Najbardziej ją kojarzę z serialu Downton Abbey oraz z filmu fantasy Złoty kompas gdzie zagrała rolę Ma Costa.

007 Quantum of Solace (2008)

Kolejny dobry Bond z Danielem Craigiem, chociaż mogło być lepiej. Ale faktycznie po Casino Royal ciężko jest zrobić znakomitego Bonda. Chociaż Skyfall dał w miarę radę.

Spectre (2015/I)

Eeee tam właśnie zmieniam zdanie, całkiem dobry Bond z Craigiem. Marudzą co niektórzy, to zaraz muszą być kobiety? Przede wszystkim jak Khaost napisał jest Aston!. Jest trochę humoru i akcji też sporo. Może być.

Eva Green (I)

Piękna, bardzo zdolna i jak koleżanka niżej napisała charyzmatyczna. Te kilka filmów, które z jej udziałem widziałem pozwalają mi wydać ocenę osiem. Pani Peregrine przede wszystkim!

Dakota Blue Richards

Dobra aktoreczka moim zdaniem. W Złotym kompasie, jeszcze jako dziecinka, zadebiutowała super. Ale coś mało ról widzę na koncie, a szkoda. Potencja duży jest.

Proszę czekać…