Aktywność

Dom (1980 - 2000)

Odświeżam sobie ostatnio ten już można powiedzieć legendarny polski serial Nadal robi potężne wrażenie. Po tylu latach. Trudno mi w tej chwili znaleźć jakiś współczesny polski serial, który chociaż do pięt by dorastał.

Koniec zdjęć do filmu ''Jurassic World Rebirth''

@MJUZIQ aaaa, udowodniłeś mi podpierając się czym? Swoją interpretacją?

Lęk pierwotny (1996)

Bardzo dobra rola Nortona. Kiedy oglądałam ten film pierwszy raz, zakończenie mnie zaskoczyło (tak jak innych widzów 😏). Przy powtórce po latach niestety czar prysł.

Charlie i fabryka czekolady (2005)

"Tu wszystko jest jadalne, nawet ja. Ale to się nazywa kanibalizm i w większości społeczeństw jest niedozwolone." 😂 Pouczająca opowieść. Depp świetny. Te zielone gąsienice – Bear Grylls lubi to. BTW Nie ufam ludziom, którzy nie lubią czekolady.

Koniec zdjęć do filmu ''Jurassic World Rebirth''

@GozerTraveler I nic, nie interesuje mnie tamto forum, wiem jedynie od Henia że siedzi tam z pięciu ludków z inne. Nie pochlebiaj sobie, mały. Po prostu udowodniłem ci twoją działalność na filmwebie i tyle. Teraz zwyczajnie robię z ciebie brechę i wychodzi przednio.

Megalodon (2018)

Jeden z gorszych Asylum produkcji, aktorstwo to 1 wielkie gówno xD Samego rekina też mało widzimy, głównie głupotę bohaterów oglądamy.

Piotruś Pan (2003)

Całe szczęście, że kiedyś oglądałem wersję normalną i byłem w stanie obiektywnie ocenić. Dzisiaj chciałem sobie odświeży tą super bajkę, a tu buch – polski dubbing. Niech to szlak, dałem sobie spokój. Ocena pozostaje.

Neal Purvis

Nie najgorszy scenarzysta, chociaż do końca nie wiem jaki w niektórych filmach miał główny udział. Niestety dość średnio jeśli chodzi o Bondy. Casino Royal znakomicie, male już Śmierć nadejdzie jutro słabo.

John Logan (I)

Moim skromnym zdaniem bardzo dobry scenarzysta, chociaż nie wszystkie produkcje, do których pisał scenariusz są u mnie w czołówce. Ale takie pozycje, jak Aviator, czy Hugo i jego wynalazek, powodują, że średnia dla mnie dla niego to osiem.

Léa Seydoux

Naprawdę bardzo dobra aktorka i do tego bardzo ładna. Zapamiętałem ją szczególnie z roli Charlotte LaPadite w Bękartach wojny, Gabrielle w O północy w Paryżu i Madeleine Swann w Spectre.

Proszę czekać…