Filantrop

2009 - 2009

The Philanthropist

Serial
Teddy Rist (James Purefoy) jest przystojnym i bardzo bogatym mężczyzną. W pewnym momencie postanawia pozostawić dotychczasowe życie i pomagać ludziom w biednych krajach. W ten sposób chce oczyścić swoje sumienie z udręki po śmierci jego ukochanego synka.
7,2
7
ocen
oceń
serial
Reżyseria
,
2 lubią
1 obejrzy
7 obejrzało
Sezony 1 dodaj
Odcinki 8 zobacz wszystkie
Na Haiti ponad 300 tysięcy dzieci jest niewolnikami, zmuszanymi do pracy na rzecz właścicieli. Maidstone-Rist Foundation zamierza rozpocząć tam działalność charytatywna od dostawy 30 tys. ton ryżu. Na Haiti urodził się Philip, który opuścił kraj w wieku 6 lat. Pozostał tam jego brat John, który dziś jest miejscowym senatorem. Rozgoryczony John początkowo sprzeciwia się pomocy ze strony Maidstone-Rist. Tymczasem Teddy poznaje piękną Martine. Wkrótce okazuje się, że kobieta potrzebuje pieniędzy, by wykupić z niewoli syna. Teddy postanawia jej pomóc. Sytuację komplikuje fakt, ze Martine miesiąc wcześniej uciekła przed wyrokiem sądu i jest zbiegiem.
W college'u Philip i Teddy mieli koleżankę Rhedę, która dziś jest jedną z najsprawniejszych bizneswoman w Indiach. Dzięki Rhedzie Maidstone-Rist Industries angażuje się w plan dostarczenia wody przez granicę Indii i Pakistanu dla potrzebującej jej ludności Kaszmiru. Po podpisaniu porozumienia pomiędzy państwami, podczas konferencji prasowej dochodzi do samobójczego ataku terrorystycznego. Rist i Rheda postanawiają jednak się nie poddawać i kontynuują prace nad umową. Wkrótce dochodzi do 20 ataków bombowych, w których ginie również Rheda. Teraz Teddy robi wszystko, by za wszelką cenę dokończyć misję przyjaciółki.
Zwiastuny 1
Obsada dodaj zobacz obsadę
James Purefoy
jako Teddy Rist
Neve Campbell
jako Olivia Maidstone
Lindy Booth
jako A.J.
Jesse L. Martin
jako Philip Maidstone

Fabuła

Opisy 1 dodaj

Teddy Rist (James Purefoy) jest przystojnym i bardzo bogatym mężczyzną. W pewnym momencie postanawia pozostawić dotychczasowe życie i pomagać ludziom w biednych krajach. W ten sposób chce oczyścić swoje sumienie z udręki po śmierci jego ukochanego synka. Jankes

Gatunek
Akcja, Przygodowy
Zobacz także
Szczegóły
dodaj
Premiera
2009-06-24 (świat)
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
odc.: 42 minut
Wiadomości 1
Recenzje 0 dodaj
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i dodaj recenzję.

Komentarze do filmu

0
Skomentuj jako pierwszy.
Współtworzą dodaj zobacz wszystkich
1
Jankes
32 pkt.
2
Perfik
15 pkt.
3
Aladyn
14 pkt.
4
nitek88
10 pkt.
5
fantasta
8 pkt.
6
Hsi_Nao
3 pkt.
7
krissovsky96
2 pkt.
8
ruls7
1 pkt.
Nawigacja

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Zarządzanie