Straż wiejska 2001

Super Troopers
Film

Pięciu dzielnych "strażników wiejskich" z malowniczego stanu Vermont sieje postrach wśród nietrzeźwych kierowców, handlarzy narkotyków i wszystkich tych, którzy odważą się złamać prawo. Ich największymi wrogami nie są jednak przestępcy, ale miejscowi policjanci. Władze decydują bowiem, że miasteczko jest za małe, by… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,

Na platformach streamingowych

Jay Chandrasekhar
jako Thorny
Kevin Heffernan
jako Farva
Steve Lemme
jako Mac
Paul Soter
jako Foster
Erik Stolhanske
jako Rabbit
Brian Cox
jako John O'Hagan
Daniel von Bargen
jako Grady
Marisa Coughlan
jako Ursula
Lynda Carter
jako Natalie Jessman
John Bedford Lloyd
jako Bill Timber
André Vippolis
jako Uczeń

Pięciu dzielnych "strażników wiejskich" z malowniczego stanu Vermont sieje postrach wśród nietrzeźwych kierowców, handlarzy narkotyków i wszystkich tych, którzy odważą się złamać prawo. Ich największymi wrogami nie są jednak przestępcy, ale miejscowi policjanci. Władze decydują bowiem, że miasteczko jest za małe, by utrzymać dwie służby porządkowe. Strażnicy nie mają jednak zamiaru poddać się bez walki: wkraczają do akcji, by pokazać wszystkim, że nikt im nie dorówna... opis dystrybutora

Gatunek
Komedia
Słowa kluczowe
zwłoki, kapitan, rywalizacja, usa zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2002-12-20 (kino), 2001-01-19 (świat), 2003-07-05 (dvd)
Dystrybutor
Syrena Films
Wytwórnia
Fox Searchlight Pictures
Broken Lizard Industries
Jersey Shore zobacz więcej
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
Broken Lizard's Super Troopers (USA) (tytuł pełny)
Wiek
od 15 lat
Czas trwania
100 minut
Budżet
3 000 000 USD
Wiadomości 4
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 3
Chemas 4

Tak jak już się ktoś wypowiedział, grupie komediowej Broken Lizard dużo brakuje do poziomu komediowego absurdu i niestety w tym filmie to widać, jak dla mnie ujdzie, ale dużo za mało, żebym się dobrze pośmiał.

ZSGifMan 6

Głupawa komedia, momentami nawet śmieszy, ogólnie nie najgorszy film, po latach obejrzany spowodował nawet kilka uśmieszków.
Wielkiego komediowego dzieła się nie spodziewajcie, raczej płytkiej rozrywki z niewyszukanymi gagami, niektóre wręcz absurdalne i to zazwyczaj wtedy śmieszy. Sama akcja bardzo przewidywalna, fabuła jakby nawiązywała do kilku sztandarowych pozycji lat 80-tych, ale film toczy się własną ścieżką, posiada też kilka swoich unikalnych smaczków, generalnie warto zobaczyć, bo jakby nie było film już powoli pokrywa warstewka kurzu, pełnoletniość też już ma, więc chyba najwyższa pora spróbować, kto jeszcze tego nie zrobił.
Lecz analogii do wina nie należy się jednak oczekiwać, im starszy tym bardziej nie będzie lepszy! :P

Magic 6

Broken Lizard – Komedie o policjantach są obecna w kinematografii od wielu lat, jedne lepsze drugie gorsze. Tym razem grupa Broken Lizard wzięła na warsztat policjantów. Parę fajnych i śmiesznych scen jest co oczywiście nie czyni tego filmu mega komedią. Ocena ogólna 6/10.

PS.
Grupie Broken Lizard dużo brakuje do Monty Pythona

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
jacks
88 pkt.
2
Redox
33 pkt.
3
Valom
12 pkt.
4
Trophy
6 pkt.
5
Spoke
6 pkt.
6
agata
4 pkt.
7
Milas
4 pkt.
8
MrWirus
2 pkt.
Więcej informacji

Proszę czekać…