Samotnicy 1992

Singles

Cameron Crowe opowiada o perypetiach i uczuciowych rozterkach młodych bohaterów poszukujących swojego miejsca w życiu i miłości a zamieszkujących w tej samej kamienicy na przedmieściach Seattle. Dwa główne wątki fabuły to związek Steve'a, który pracuje w biurze rozładowującym miejskie korki (w tej roli Campbell Scott) i… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Bridget Fonda
jako Janet Livermore
Campbell Scott
jako Steve Dunne
Kyra Sedgwick
jako Linda Powell
Sheila Kelley
jako Debbie Hunt
Jim True-Frost
jako David Bailey
Matt Dillon
jako Cliff Poncier
Bill Pullman
jako Dr Jeffrey Jamison
James Le Gros
jako Andy
Devon Raymond
jako Ruth
Camilo Gallardo
jako Luiz
Ally Walker
jako Pam
Eric Stoltz
jako Mim

Cameron Crowe opowiada o perypetiach i uczuciowych rozterkach młodych bohaterów poszukujących swojego miejsca w życiu i miłości a zamieszkujących w tej samej kamienicy na przedmieściach Seattle. Dwa główne wątki fabuły to związek Steve'a, który pracuje w biurze rozładowującym miejskie korki (w tej roli Campbell Scott) i Lindy (Kyra Sedgwick), która zajmuje się ekologią oraz uczucie pomiędzy muzykiem metalowym - Cliffem, (Matt Dillon) i jego dziewczyną Janet (Bridget Fonda). opis dystrybutora

Gatunek
Komedia, Dramat, Romans
Słowa kluczowe
pokolenie x
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
1992-09-18 (świat), 2002-12-13 (dvd)
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 12 lat
Czas trwania
96 minut
Wiadomości 1
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 1
Quagmire 8

8/10 – Bardzo sympatyczna komedia zanurzona we wspaniałych klimatach Seattle początku lat 90-tych. Mimo dość smutnego twistu pod koniec, "Samotnicy" to właściwie klasyczna komedia romantyczna, a to jak bardzo ten zwrot nie pasuje do tego filmu obrazuje dzisiejszy upadek tego podgatunku. Na wyróżnienie zasługuje naprawdę świetny Matt Dillon, który jako tępawy wokalista praktycznie kradnie każdą scenę ze swoim udziałem.

Do tego jeden z najlepszych soundtracków jakie w życiu słyszałem, epizody Pearl Jamu, Soundgarden, Alice in Chains a nawet Tima Burtona.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
kaskader
29 pkt.
2
Cenobite
20 pkt.
3
cyraneczka
16 pkt.
4
jacks
16 pkt.
5
Redox
5 pkt.
6
Montagos
4 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…