ALF 1986-1990

Niejaki Gordon Shamway jest ostatnim ocalałym z planety Melmac, która eksplodowała w wyniku wojny jądrowej. Gordon ląduje awaryjnie na Ziemi, a raczej rozbija swój statek w garażu rodziny Tannerów, mieszkających na przedmieściach Los Angeles. Tannerowie, mimo zaskoczenia, przyjmują kosmitę pod dach i dają mu schronienie przed… zobacz więcej

Reżyseria
Aktorzy
, ,

Odcinki zobacz wszystkie 102 odcinki

Sezony

Zdjęcia Zobacz wszystkie 16 zdjęć

Obsada Zobacz pełną obsadę

Max Wright
jako Willie Tanner
Anne Schedeen
jako Kate Tanner
Andrea Elson
jako Lynn Tanner
Benji Gregory
jako Brian Tanner
Liz Sheridan
jako Raquel Ochmonek
John LaMotta
jako Trevor Ochmonek
Francis X. McCarthy
jako Oficer Darnell Valentine, wydział ds. kosmitów
Paul Fusco
jako ALF

Fabuła

Niejaki Gordon Shamway jest ostatnim ocalałym z planety Melmac, która eksplodowała w wyniku wojny jądrowej. Gordon ląduje awaryjnie na Ziemi, a raczej rozbija swój statek w garażu rodziny Tannerów, mieszkających na przedmieściach Los Angeles. Tannerowie, mimo zaskoczenia, przyjmują kosmitę pod dach i dają mu schronienie przed rządową agencją ścigającą przybysza, dopóki ten nie naprawi swojego statku kosmicznego. Niestety, naprawa przedłuża się i ALF (Alien Life Form - ang. obca forma życia) zostaje członkiem rodziny Tannerów. ALF charakteryzuje się egocentryzmem, obżarstwem i wścibstwem. Nie zna zasad dobrego wychowania i bezustannie próbuje zjeść kota Tannerów - Lucky'ego, twierdząc, że na Melmac koty są wielkim przysmakiem. Na przemian wkurza i rozczula członków rodziny, lubuje się też w podglądaniu życia sąsiadów - państwa Ochmonek. Jedną z ulubionych jego rozrywek jest kontaktowanie się z ludźmi za pomocą telefonu. Dzwoniąc często podaje się za swojego gospodarza - Willie'go. opis dystrybutora

Gatunek
Familijny, Komedia
Słowa kluczowe
kosmos, obcy, rana, kot zobacz więcej

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
1991 (kino), 1986-09-22 (świat)
Wytwórnia
Alien Productions
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 12 lat
Czas trwania
odc.: 30 minut

Wiadomości zobacz wszystkie 3 wiadomości

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 5

Avatar square 200x200

mirob1 2011-04-12 8

To były czasy – Wspomnienia , ach to były czasy

Trophy 2008-08-02 7

Uwielbiam ten serial – Nigdy mi się nie znudzi. Może niektóre żarty mnie już nie śmieszą, ale i tak mam do niego wielki sentyment.

Ronaldinho 2006-05-06 9

Kiedyś to były czasy….ach ALF 9/10 – Chodziło się do podstawówki, wracało się, nauki nie było i się oglądało Alfa, Bundy i wiele wiele innych.

Novqa Ronaldinho 2009-11-05 8

kidy to było… hehe ;D

dannyXXX Ronaldinho 2009-11-05

heheh a no,byly czasy;) Alf,Bundy,Airwolf,Druzyna A, McGyver..Hmmm co dzisiejsza mlodziez zapamieta? Jak to sie dowalalo komus na necie.

Współtworzą