ALF 1986-1990

Rodzina Tannerów to najzwyklejsza amerykańska rodzina, jakich wiele. Tymczasem to akurat im przydarzyła się pewnego dnia rzecz nadzwyczajna, w dach ich garażu uderzył uszkodzony statek kosmiczny, którym przyleciał na ziemię bardzo kudłaty i bardzo pyskaty kosmita ALF. Jego pojawienie się zburzyło całkowicie dotychczasowe… zobacz więcej

Reżyseria
Aktorzy
, ,

Odcinki zobacz wszystkie 102 odcinki

Sezony

Zdjęcia Zobacz wszystkie 16 zdjęć

Obsada Zobacz pełną obsadę

Max Wright
jako Willie Tanner
Anne Schedeen
jako Kate Tanner
Andrea Elson
jako Lynn Tanner
Benji Gregory
jako Brian Tanner
Liz Sheridan
jako Raquel Ochmonek
John LaMotta
jako Trevor Ochmonek
Francis X. McCarthy
jako Oficer Darnell Valentine, wydział ds. kosmitów
Paul Fusco
jako ALF
David Horowitz
jako On sam

Fabuła

Rodzina Tannerów to najzwyklejsza amerykańska rodzina, jakich wiele. Tymczasem to akurat im przydarzyła się pewnego dnia rzecz nadzwyczajna, w dach ich garażu uderzył uszkodzony statek kosmiczny, którym przyleciał na ziemię bardzo kudłaty i bardzo pyskaty kosmita ALF. Jego pojawienie się zburzyło całkowicie dotychczasowe poukładane i monotonne życie Tannerów. ALF jest pod każdym względem niezwykły, ma ponad 230 lat, jest dowcipny i dobroduszny. Ma ogromny apetyt, a szczególnie chętnie pożera aluminiowe puszki. Oczywiście nie pogardziłby i inną przekąską, Luckym, kotem państwa Tannerów, ale pofolgowania tej pokusie nikt by mu chyba nie wybaczył. ALF jest dla Tannerów powodem wielu radości, ale i przyczyną licznych kłopotów. Jego obecność w ich domu należy utrzymać w tajemnicy, a jak wiadomo trudno ukryć coś tak niezwykłego, jak kosmitę przed oczami wścibskich sąsiadów i władz. Jest to zadanie wyjątkowo trudne, tym bardziej, że sam ALF nie zamierza przed nikim się ukrywać, co więcej, najchętniej ujawniłby się i został z Tannerami na zawsze, jako pełnoprawny członek ich rodziny. opis dystrybutora

Gatunek
Familijny, Komedia
Słowa kluczowe
kosmos, obcy, rana, kot zobacz więcej

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
1991 (kino), 1986-09-22 (świat)
Wytwórnia
Alien Productions
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 12 lat
Czas trwania
odc.: 30 minut

Wiadomości zobacz wszystkie 4 wiadomości

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 6

YanYool99 6

Klasyk, ale niestety bliżej mu do muppetów niż czegokolwiek innego. Humor taki sobie, nieco wyzuty już, ale sympatia w pewnym tam stopniu zostaje.

mirob1 8

To były czasy – Wspomnienia , ach to były czasy

Trophy 7

Uwielbiam ten serial – Nigdy mi się nie znudzi. Może niektóre żarty mnie już nie śmieszą, ale i tak mam do niego wielki sentyment.

Ronaldinho 9

Kiedyś to były czasy….ach ALF 9/10 – Chodziło się do podstawówki, wracało się, nauki nie było i się oglądało Alfa, Bundy i wiele wiele innych.

Novqa Ronaldinho 8

kidy to było… hehe ;D

dannyXXX Ronaldinho

heheh a no,byly czasy;) Alf,Bundy,Airwolf,Druzyna A, McGyver..Hmmm co dzisiejsza mlodziez zapamieta? Jak to sie dowalalo komus na necie.

Współtworzą