Sfora 2019-

La Jauría
Serial

Blanca – młoda feministka, która zorganizowała w szkole protest przeciw zachowaniu jednego z nauczycieli – nagle znika bez śladu. Niebawem w internecie zostaje umieszczone nagranie dokumentujące zbiorowy gwałt na tej dzielnej dziewczynie. Badając sprawę, grupa policjantek odkrywa mizoginiczny spisek.

Sezony
Lata

Blanca – młoda feministka, która zorganizowała w szkole protest przeciw zachowaniu jednego z nauczycieli – nagle znika bez śladu. Niebawem w internecie zostaje umieszczone nagranie dokumentujące zbiorowy gwałt na tej dzielnej dziewczynie. Badając sprawę, grupa policjantek odkrywa mizoginiczny spisek. opis dystrybutora

Gatunek
Kryminał, Dramat, Thriller
Słowa kluczowe
zaginięcie, poszukiwanie kogoś bliskiego
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2019-09-29 (świat)
Wytwórnia
Fabula
Fremantle
Kapow
Kraj produkcji
Chile
Inne tytuły
The Pack (tytuł międzynarodowy)
Czas trwania
odc.: 60 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 1
i_darek1x 6

Banda nawiedzonych "obszczymurków" terroryzuje dzieciaki ,nazywają się sfora … Serial pomału się rozkręca ale nabiera tępa z odcinka na odcinek .Ogólnie ta banda jest wkurzająca i pusta jak pustak !

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…