„Paddington” to fantastyczna rozrywka dla dzieciaków. Dorośli za to chętnie powrócą do bajek ze swojego dzieciństwa, tym bardziej, że film o misiu prosto z Peru jest bardzo przyjemny dla oka.
przeczytaj recenzję
„Naznaczony 3”, jeżeli mowa o grozie, to w miarę dobry horror. Nie najlepszy, ale przynajmniej pojawia się kilka naprawdę ciekawych momentów.
przeczytaj recenzję
Z punktu widzenia wartości merytorycznej to film, którego nie trzeba reklamować, ale trzeba też dodać, że to film niezwykły także z powodu oprawy wizualnej i znakomitej ścieżki dźwiękowej.
przeczytaj recenzję
„John Wick” to nie kino wysokich lotów, to prosty film przywodzący na myśl klasyczne kino akcji, gdzie główny bohater zabijając hordy przeciwników, sam nie zostaje draśnięty.
przeczytaj recenzję
Maja zyskuje drugą młodość, nie tracąc nic ze swojego czaru i uroku. Co tu dużo mówić, grafika jest naprawdę piękna i urokliwa, co we współczesnych bajkach wcale nie jest pewnikiem.
przeczytaj recenzję
„Dziewczyna warta grzechu” to nie tylko przezabawna komedia pomyłek, która wprawia w szampański nastrój, ale także hołd dla klasycznego Hollywood. I zdaje się nam uświadamiać, za co kochamy kino.
przeczytaj recenzję
Muszę przyznać, że to jeden z najlepszych romansów tego roku. Mimo zbytniego wyidealizowania wątku i bardzo cukierkowego zakończenia całość ogląda się bardzo dobrze.
przeczytaj recenzję
„Jurassic World” zawiódł mnie na wielu płaszczyznach i długo będę musiał się leczyć z tego, co miałem okazję zobaczyć na ekranie w kinie.
przeczytaj recenzję