Dałem ocenę sześć, ale nie wiem, czy nie nad wyrost. W zasadzie to takie 5+. Do American Pie bym nie przyrównywał, wartości może (poza paniami) nie ma za wiele, ale rozrywka jest w miarę.
P.S. po miesiącach. Ciekaw jestem jakiego ja mam wielbiciel, który mnie non stop antylikuje chyba od co najmniej roku. Ręce opadają, ale na głupotę nic nie poradzisz. :/
Partnerując Johnowi Travolcie w Gorączce sobotniej nocy była po prostu bezbłędna. Szkoda tylko, że jakoś później ta popularność nie została podtrzymana. Niestety.
Z ciekawości sobie dzisiaj obejrzałem, ale jest to średnie bardzo przedstawienie. Rozbawił mnie bardzo infantylizm w przekazie. Generalnie bardzo dziwaczne.
@Chemas
Ponieważ nie ma żadnych sprzeciw, a nawet jakieś poparcie, dodaję atrybut "tytuł z platformy streamingowej" do tytułów.
Zaznaczam, że używamy go tylko w przypadku, gdy polski tytuł na platformie jest drugim polskim, obok oficjalnego. W przypadku, gdy jest potwierdzenie tylko z platformy, to dodajemy jako polski bez tego atrybutu. Podobnie ma się sytuacja z tytułem międzynarodowym, bo może się zdarzyć, że jest inny na platformie oraz z oryginalnym na podobnej zasadzie.
Zawrę to odpowiednio w poradniku.
No niestety, ale dla mnie porażka, dialogi i w ogóle teksty na bardzo słabym poziomie. Ogólnie film głupkowaty i za bardzo nie wiem czego by to miała być parodia. Szkoda Ferrella na takie bzdety.
Film jest niezły i nawet w miarę się ogląda, ale cała ta historia jakoś mnie nie ruszyła specjalnie. Super zdjęcia, przyzwoita gra młodego i fajny wilk. Obejrzeć można.
Przeciętna produkcja bez klimatu, który miała animowana bajka. Do tego faktycznie słabo z efektami, nie zwracam specjalnie uwagi na CGI, no ale w takim filmie powinny jakoś funkcjonować. Do tego za dużo śpiewania i koszmarny polski dubbing.
Właśnie grają u mnie w kinie i się zastanawiam czy się nie wybrać. Opinie są dobre. Wiem, że to raczej dla dzieciaków, ale opis zachęca. Do tego dobra obsada.
Obejrzałem dzisiaj ponownie, zaraz po Dniu Niepodległości i jakaż odmiana, aż się chce oglądać. Nie wiele ta część ustępuje jedynce. A są momenty, że spokojnie dorównuje. Znowu ocena oczko wyżej.
Proszę czekać…