Aktywność

Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego (1988)

I znowu ekipa Zuckerów i Abrahamsa! Ostatnio sobie odświeżyłem wszystkie części. Oczywiście, że jedynka wymiata po prostu, ale i dalsze części robią swoje. Nielsen jest nieziemski!

Czy leci z nami pilot? (1980)

Ostatnio sobie odświeżyłem. Znakomita komedia duetu Jim Abrahams i David Zucker. Zawsze jak oglądam to się śmieje, oczywiście nie każdemu może humor taki przypasować.

Jim Abrahams (I)

Bardzo dobry scenarzysta i dobry reżyser. Oba Hot shots, Naga broń, Mafia o czymś świadczą. Szkoda tylko, że wziął się za gniota pod nazwą Straszny film 4.

Mel Brooks (I)

Bardzo dobry aktor, ale przede wszystkim rewelacyjny twórca filmowych parodii. Ma gość dobre poczucie humoru, które mi pasuje.

Podgląd dodanych portretów dla osób FDB.PL

@Chemas Chciałem jeszcze zwrócić uwagę na odhaczanie "główny" na tak lub nie. Szczególnie ma to znaczenie jak się dodaje inne zdjęcie niż to główne. Ale wiem, że ma być ustawione domyślnie na "nie główne".
W każdym razie należy na to zwracać uwagę, bo może być sytuacja, że chcemy podmienić główne na lepsze naszym zdaniem.

Monika Mrozowska

Zawsze mi się ta aktorka podobała i z wyglądu (podkochiwałem się nawet :) ) i w grze aktorskiej. Bardzo uzdolniona, ale produkcje takie sobie. Chyba, że gra w teatrze, w co nie wątpię. W Rodzinie zastępczej była nie do zastąpienia. Dała radę przy takich osobach jak Fronczewski czy Kownacka!

Hot Shots 2 (1993)

Faktycznie, coś w tym jest. Ta część jest lekko lepsza od pierwszej. Podkreślam, tylko niewiele. Dla mnie obydwie są super, ale i tak Mel Brooks wygrywa!

Hot Shots! (1991)

Komedia z moich gówniarskich lat. Bardzo w stylu Mela Brooksa. Przynajmniej tak mi się wydaje. Charlie Sheen zabawny dzięki tej swojej powadze. Ogląda się zawsze dobrze.

Zakochana w Vermont (2017)

To romansidło z zalążkami dramatu nawet ujdzie. Źle się nie ogląda. Nie jest to coś wybitnego, zwykły przeciętniak, ale nie denerwuje i nawet się strasznie nie dłuży. Jest okej.

Podgląd dodanych portretów dla osób FDB.PL

@Grzegorz_Derebecki No i super! :)
Przy okazji chciałem powiedzieć, że moim zdaniem możemy do galerii dodawać dowolne zdjęcia, nie koniecznie typowo portretowe, oczywiście takie dobrze się prezentujące. Natomiast na główne zdjęcie wybierać właśnie taki najbardziej portretowe i najbardziej zgodne z opisem w poradniku: "Dodajemy tylko i wyłącznie fotografie portretowe, czyli takie, które przedstawiają daną osobę (tylko jedną), ukazując jej głowę, popiersie lub półpostać."
Trzeba zweryfikować w ogóle ten zapis w poradniku. Już nie mówiąc o tym, że przy korzystaniu wyłącznie z licencji CC (Creative Commons) nie zawsze mamy możliwość dodać zdjęcia typowo portretowego zgodnego z regulaminem.

Proszę czekać…