Znakomity film, w zasadzie obyczajowy z elementami dramatycznymi, no i romansu oczywiście. Z tą komedią to nie do końca, chociaż są elementy komediowe, ale to nie jest typowa komedia. Bardzo dobre role dwóch panów, którzy ten film prowadzą: Cusacka o Thorntona.
Na ocenę dziesięć bym się nie poważył, ale w przyszłości kto wie. Na razie jest ósemka. Znakomity angielski humor, który uwielbiam. Bardzo dobra rola Hugh Granta, którego lubię. Do tego reszta obsady równie dobra, no i sama historia.
Kolejny mistrz świata w drugo- i trzecioplanowych rolach, często w filmach o mafii, ale nie tylko. Na przykład rewelacyjna rola w Donnie Brasco. Lubię gościa.
Niesamowicie charakterystyczny i znakomity aktor drugoplanowy. Specjalista od ról Amerykanów pochodzenia włoskiego (głównie mafia). Na przykład role w Donnie Brasco i Ojcu chrzestnym Należy zaznaczyć, że także innego typu role były znakomite, ana przykład w Good Morning Vietnam.
Znakomity film Mike’a Nevella. Oglądałem już chyba z dziesięć razy i za każdym razem podoba mi się tak samo. Wbrew temu co ktoś tu pisał, historia jest dobra. Oczywiście obsada rewelacyjna i doskonale dobrana. Muszę jednak zaznaczyć, że najlepszy w filmie jest Madsen (już nie żyjący niestety), po nim Al Pacino, taka trochę niedojda, a dopiero później Johnny Depp, co nie znaczy, że źle zagrał. No ale na drugim planie jego mistrzowie, Bruno Kirby, James Russo i inni.
Po latach. Okazuje się, że aktorsko tylko niezły, ale całkiem dobrym reżyserem się okazał. Przede wszystkim niesamowity Pamiętnik oraz dobry Bez mojej zgody. Ocena idzie na siedem.
Przepiękna kobieta i bardzo dobra aktorka kanadyjska (albo pochodzenia kanadyjskiego). Zagrała w kilkunastu produkcjach francuskich różnej jakości. Głównie kostiumowych.
Dobry scenarzysta. Za tak wspaniałe filmy jak przede wszystkim Pamiętnik i Nazywał się Bagger Vance dałbym nawet ocenę 9, ale nie wszystkie scenariusze są tak znakomite, więc ode mnie 8/10.
No i niestety nie żyje. :( Bardzo przykra wiadomość. Za szybko odszedł :( Niezastąpiony czarny charakter u Quentina Tarantino. Był jednym z moich ulubionych aktorów. W każdym filmie w jakim zagrał, niezależnie od tego czy wybitny, czy raczej średni, wnosił swoją dużą jakość.
Proszę czekać…