Aktywność

Richard LaGravenese

Ten gość ma na koncie scenariusze do niesamowitych filmów. Przede wszystkim Fisher King Terrego Gilliama, niezły start! Ale również Zaklinacz koni, Erin Brockovich, czy też Woda dla słoni. Trochę gorzej z reżyserią.

Żółtodziób (1990)

Dobry film, Charlie dał radę przy takim mistrzu jak Eastwood i jeszcze jego reżyserii. Mam wielki sentyment do tego filmu i zawsze jak gdzieś wyłapię, muszę obejrzeć. Dobra zabawa. Dodam jeszcze, że znakomite zestawienie surowego twardziela i luzak co che się wykazać.

Pluton (1986)

No ten mój wpis jeszcze z FW był słaby lekko. Trochę poprawiłem, Raz, że pomyliłem się z imieniem aktora (z ojcem, zawsze mi się myli, nie wiem dlaczego). no i nie Czas Apokalipsy. :) Ale potrafię przyznać się do błędu! Sorki. Tak czy siak super rola Charliego.

Charlie Sheen

Oczywiście, że to jest dobry aktor, w jakiś sposób poszedł po ojcu. Ma role, których się nie zapomni, Plutom, Wall Street, Żółtodziób i te wszystkie parodie. Jest okej, ale w serialu Dwóch i pół jest taki sobie. Niby okej, ale czegoś brakuje.

Piraniokonda (2012)

No no! :-))) Tytuł jest tak kuszący, że muszę sobie dla zwały koniecznie obejrzeć. Do tego jeszcze Michael Madsen jako profesorek. Szok!

Piekielna jazda (2008)

A ja ten film już jakiś czas temu oglądałem. Wtedy mi nie podszedł i dałem ocenę dwa. Chociaż lubię takie przerysowane kicze, ale w tym coś chyba na siłę było. Muszę sobie przypomnieć koniecznie, bo może nie dowartościowałem. No i Hopper i Madsen.

Afganistan (2007)

Ha ha, ale bzdury. Nawet ten plakat z Madsenem jest tragiczny. Swoją drogą szkoda Michaela Madsena na takie gnioty. Wiem, że lubiał sobie zagrać w niszowych produkcjach, ale bez przesady. Nawet on nie był w stanie tego udźwignąć.

Lee Tamahori

Trochę nierówny jest ten reżyser. Poza znakomitymi produkcjami, jak Lekcja przetrwania, czy w Sieci pająka są niestety takie jak xXx 2 czy Next, średniaki. Szkoda. Mimo wszystko daję mu 7/10.

Mike Newell (I)

Bardzo dobry reżyser. Może nie wszystkie filmy mu wyszły tak jakby się chciało, ale za takie produkcje, jak Donnie Brasco, Cztery wesela i pogrzeb, czy Zmęczenie materiału ma u mnie spokojnie ósemkę.

Stowarzyszenie Miłośników Literatury i Placka z Kartoflanych Obierek (2018)

Bardzo mnie zainteresował tytuł, a i reżysera znam doskonale z dobrych filmów. poza tym widzę, że komentarze i recenzje są dobre. Trzeba więc obejrzeć.

Proszę czekać…