Aktywność

Robert Eggers szykuje "Werwulfa" - zdjęcia ruszają we wrześniu

A ja po rewelacyjnym dla mnie Nosferatu, oczekuję bardzo dużo od nowego filmu Roberta Eggersa. Również czekam na seans. Z niecierpliwością. :)

Charlize Theron demaskuje ciemną stronę Hollywood – mocne oskarżenia wobec znanego reżysera

@Bercik022 bywało, że się nie zgadzaliśmy. Te twoje wypowiedzi popieram całkowicie. Theron źle robi. Ale może jest jakieś drugie dno tego wszystkiego. Nie wiem, w każdym razie robienie tajemnicy z przestępcy powoduje, że człowiek zaczyna powątpiewać w samą historię. Nie mówię, że tak nie było, ale…

Jackass: Bezwstydny dziadek (2013)

Nie przepadam za żartami Jackass i filmami na nich opartymi, ale ten akurat mnie wciągnął i bardzo rozbawił. Dziadek rządzi!

Spike Jonze

Gość "popełnił" kilka niesamowitych filmów i to jako reżyser i jako scenarzysta. Talent wielkii! Przede wszystkim I’m here i Ona, ale również Jackass (brawo za wzięcie się za taki temat!). Muszę koniecznie obejrzeć "Beastie Boys Story". Mistrz.

Charlie Kaufman (I)

Niesamowity scenarzysta z workiem pełnym pomysłów. Bardzo dziwny "Być jak John Malkovich", już samo wpadnięcie na taki pomysł!, czy też rewelacyjny "Synekdocha, Nowy Jork", Anomalisa itd. Mało płodny trochę.

Strzelając śmiechem 1 (1993)

Znakomicie dobrany duet aktorów, Emilio Estevez (którego bardzo lubię i Samuel L. Jackson (którego bardzo szanuję) plus jeszcze kilka ciekawych postaci. Można się pośmiać. Dobra komedia.

Mafia! (1998)

Ma swoje dobre momenty, idzie się pośmiać. Ale to już nie to, co inne parodie ze stajni Abrahamsa. Może zabrakło Zuckera? Źle jednak nie jest.

Beksa (1990)

Nie jest to debiut Johny’ego Deppa, bo takowy był w Koszmarze z ulicy Wiązów, ale chyba pierwszy film, w którym pokazał się szerszej publiczności.. Znakomity film buntu młodzieńczego. Należy obejrzeć.

Leslie Nielsen (I)

Jeden z moich ulubionych komików! Jego popisy w Nagich broniach, Czy leci z nami pilot, Spokojnie to tylko awaria, czy też Ściągany przeszły już do historii kina. Zdaję sobie sprawę, że nie każdemu pasuje taki humor. Mi jak najbardziej.

Naga broń 2 1/2: Kto obroni prezydenta? (1991)

A właśnie to mój typ komedii. Uwielbiam! Nielsen daje czadu tak jak w pierwszej części. Mogę to oglądać i oglądać i w ogóle mi się nie nudzi.

Proszę czekać…