Aktywność

Pierwszy zwiastun filmu "Predator: Badlands"

@Bercik022 jasne, rozumiem, to dwójkę też lubię, ale troszkę mniej. Tak czy siak lubię całe to uniwersum. Pozdrówka. :)

Pierwszy zwiastun filmu "Predator: Badlands"

@Bercik022 Dobrze, że przypomniałeś, dawno nie oglądałem, muszę sobie koniecznie odpalić i przypomnieć arcydzieło z 1987 roku. Jakiś czas minął gdy oglądałem. A tak w ogóle to z chęcią obejrzę Badlands. Lubię serię.

"Bolek i Lolek: Sekret El Dorado" - ruszyły prace nad nową odsłoną kultowej bajki

No proszę. Moi dziecięcy bohaterowie powrócą. :) Ciekaw jestem bardzo co z tego wyjdzie. Za pewne nie będzie już starej dobrze znanej kreskówki. Nie te czasy, ale oczekuję .

Michael Arndt (II)

Średni scenarzysta. Scenariusze do niektórych filmów są na prawdę dobre, Toy Story, czy w Głowie się nie mieści, no ale Igrzyska śmierci, Niepamięć tak sobie. O Małej Miss nie wspomnę.

Akademia Filmowa wprowadza rygorystyczne zmiany - koniec z oscarowym głosowaniem "na czuja"

No i bardzo dobrze!! Bardzo podoba mi się ta konieczność obejrzenia wszystkich nominowanych filmów, a nie głosowanie na rympał. To również: "Będą one mogły być zgłaszane do kategorii Najlepszy Film Międzynarodowy przez kraj, do którego dany twórca uciekł."

Ojciec panny młodej (2022)

Mi też się film podobał. Bardzo dobrze dobrana obsada. Sama historia oczywiście przewidywalna, ale parę zwrotów było. Przede wszystkim inne i lepsze niż wersji z Martinem podejście do tematu.

Rozważna i romantyczna (1995)

Niesamowita ekranizacja powieści Jane Austen film w typowo anglikańskim klimacie. Jest wszystko na swoim miejscu, dobra adaptacja, aktorstwo na wielkim poziomie, klimat kostiumy itp.

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor (2023)

Całkiem nieźle się ogląda, ale te dialogi, nie pasujące zupełnie do konwencji fantasy, są słabe. No ale tak jest jak się przerabia grę. Sama historia też mnie nie powaliła. Ale i tak nieźle się ogląda.

Spider-Man. Bez drogi do domu (2021)

No i mi się podobał!!! Ciekawe podejście do postaci Petera Parkera vel Spider-Mana. Bardzo mnie zaciekawił, a muszę powiedzieć, że nie jestem fanem adaptacji komiksów. Ale tu nie mamy wodotrysków, tylko normalną ciekawą historię.

Proszę czekać…