Pytanie, czy zagra Murphi, jeżeli tak to jeszcze może być znośnie, chociaż nie wróżę nic poza odgrzewanym na siłę kotletem. Nie dopuszczam nawet do myśli, że nie zagrałby Murphi.
@tegesno ano właśnie, a nie daj boże będą tak elementy tak zwanej "ideologii" elgiebete, wtedy cenzurę masz zagwarantowaną :)
Pamiętam serial animowany Atomówki, nawet był całkiem całkiem. Miejscami zabawny. Nie widzę jakoś wersji fabularnej, tego typu bajki lepiej chyba wychodzą w formie kreskówki.
@tegesno nie ma problemu, nie zgadzamy się po prostu. Dla mnie to pozostaje pewna wizja Diuny Lyncha, chociaż wiem, że sam uważa ten film za najgorszy w swoim dorobku. Mi jednak przypasował mroczny klimat.
Niesamowicie toczy się fabuła tego filmu, właściwie płynie. Wciąga widza, ale jak napisał w recenzji Marac, nie dla każdego ten film. Trzeba czuć te klimaty. Anderson jest w tym mistrzem. Bardzo przypomina mi Las Vegas Parano, ale oczywiście nie dlatego, że i tu i tu są narkotyki, tylko samą konstrukcją fabuły.
Może i faktycznie efektowne, ale nie koniecznie efektywne. Za bardzo reżyser poszedł w stronę widowiska, a mniej w samą fabułę. Ale nie jest źle.
@tegesno cóż uważam dokladnie odwrotnie
@Bercik022 Zgadza się. Więc może Russel :) W sumie nie sprawdzałem informacji co do obsady, o ile takowe są.
@Asmodeusz zgadzam się całkowicie. Będę oczekiwał tego filmu, ale mam obawy, czy da się radę powtórzyć taki klimat, no i kto zagra główną rolę, bo Russela ciężko będzie zastąpić, chyba że sam Russel ;)
Proszę czekać…