Kto nie oglądał tego serialu, niech żałuje. Satyryczno-komediowo-miejscami tragiczny serial o wojnie. Niesamowicie cięte spojrzenie na wojny prowadzone przez Amerykanów na świecie.
@Khaosth rzuciłem na to okiem. Nie powiem, że oglądałem wszystko, ale wybiórczo i z tego sezonu i z tego. Masz rację. Dodam tylko, że do "starego" MacGyvero dużo, ale to dużo brakuje. Nie ma tego klimatu, a i scenariuszowo też słabiej. Uśredniłem ogólnie na 5, ale nie wiem czy nie za dużo.
@dawidek98 okej, rozumiem i szacun. Jeśli chodzi o Nietykalnych, to do mnie też, uważam, że jest to jeden z najbardziej przereklamowanych filmów ostatnich czasów. Mimo to jednak doceniłem przekaz i filmowi nie dałem oceny niższej niż 5
@Kontrabanda specjlanie dla Ciiebie:
https://www.youtube.com/watch?v=7XdYnh729IQ
Abyś jednak polubił dobrą muzę :)
@ana481516 zgadzam się całkowicie. Dzięki temu filmowi cofnąłem się do lat, gdy po raz pierwszy oglądałem GW. Wreszcie coś na miarę prawdziwej sagi, ten sam klimat, ten sam humor, supwer.
To jest właśnie to na co czekałem. Wreszcie film z uniwersum Gwiezdnych Wojen, który w maksymalnym stopniu przybliża się do jakości głównej serii. Ten sam klimat, ten sam humor, brawurowe akcje, stworki jak trzeba i wszystko przyprawione super efektami. Nowa nadzieja, czy Lotr nie równają się nawet
W tamtych czasach rządziły dwa seriale fantastyczne, Star Trek i Kosmos 1999. Oba kiczowate, ale oba z dobrym scenariuszem, a niektóre odcinki były naprawdę super.
Uhhh, pamiętam, jak za gówniarza czekałem na każdy odcinek i jak z wypiekami na twarzy się oglądało. Działo się :) Pod względem kiczowatości przypominał starego Star Treka
To było coś rewelacyjnego, doskonała mega gra aktorska najlepszych naszych mistrzów lat 70-tych. Scenariusz idealny. Zresztą cały cykl "Parada oszustów" był znakomity. Ale oczywiście w obecnej telewizji publicznej nie uświadczysz
Cóż, nie kojarzę aktora, nie moja bajka, ale mimo wszystko składam kondolencje, pewnie nie był najgorszym aktorem. Kondolencje.
Proszę czekać…