Ocena 9 za rolę w filmie Szef !
Machalica zawsze wydawał mi się takim trochę miśkowatym aktorem, ale może cały urok w tym. Tak czy siak, aktor bardzo dobry.
@dareczek50 według mnie jest po prostu słaby, część pierwsza jest już uznawana za kultową, niestety Lubaszence nie udało się zrobić dobrej kontynuacji.
Dalej to jeszcze dobra czy też niezła polska szkoła komedii, jednak to już nie to. Lubaszenko zaczął bazować na swoich utartych i sprawdzonych schematach, co będzie widać coraz bardziej w kolejnych produkcjach.
Kolejna po Sztosie, bardzo dobra komedia w reżyserii Lubaszenki, szkoda tylko, że dalej już było tylko gorzej.
@dareczek50 Teraz ciężko o takie filmy.
Aż dziw, że taka cisza w komentarzach do jednej z lepszych polskich produkcji komediowych. Znakomity start reżyserski Lubaszenki.
Dałbym mu ocenę 8, ale ponieważ, po rewelacyjnych rolach w takich chociażby filmach, jak Krótki film o miłości, czy Kroll, aktorsko rozmienił się na drobne, a szkoda. Reżysersko też zaczął znakomicie, ale potem … Mimo wszystko oceniam go na 7.
Swego czasu ikona seksu w polskim kinie, ale nie tylko, rewelacyjna aktorka, szkoda tylko, że w niektórych produkcjach rozmieniała się na drobne.
@i_darek1x tak z ciekawości, kto to jest sommelier ?
Proszę czekać…