I znowu mamy ten rosyjski realizm. Bardzo dobre i wciągające kino sensacyjne.
Wykreował niesamowita postać Worobieja w 9 kompanii. Wielki szacun.
Bondarczuk znowu dał radę. Rosjanie to jednak potrafią robić filmy wojenne. Zawsze tak było.
Jeden z moich ulubionych aktorów i reżyserów rosyjskich.
@i_darek1x
Przede wszystkim cholernie realistyczny. Dociera do bani od razu.
Kolejny familijniak, który można bez uwagi obejrzeć i odhaczyć.
Klasyk i tyle i jakaż obsada !
Tak jak już tu napisano, faktycznie, że mocno kopiuje Szklaną pułapkę, jednak nie jest tak najgorzej, obecnie jest masa znacznie gorszych produkcje. Typowy średniak.
@dawidek98 Zapewne masz na myśli "Nie ma róży bez ognia". Zgadzam się całkowicie.
Dobry sensacyjniak, wciągnął mnie.
Proszę czekać…