Dalem ocenę 6, gdyż doceniam dobry poziom aktorski i ważność tematów poruszanych, ale jak to często w polskim filmie przekombinowane.
Masz całkowitą rację. Jeden z lepszych aktorów w obecnych czasach, którego czas na karierę niestety powoli się kończy. Bardzo niedoceniony.
Frycz jak zwykle pokazuje klasę i to w głównej mierze "ciągnie" ten film. Pozostali też dobrze wypadki, szczególnie Tolak. Ogólnie wart obejrzenia i to wielokrotnie. Polecam.
Aktorka wypromowane przez swojego ojca producenta, nic poza tym.
Ileż ten serial ma już lat. Dawna dawno temu rzucałem na niego okiem, jednak pamiętam, że była to bardzo przeciętna produkcja dla amerykańskich nastolatków.
Znam go tylko z dwóch produkcji, serialu Beverly Hills, w którym grał jedną z głównych postaci i tam wypadł nieźle, choć sam serial nie specjalny. Druga, to Piąty element, w którym jednak nie za bardzo mógł się wykazać ;), ale za te Beverly dam mu 6, bo myślę, że to wartościowy aktor.
No właśnie, tylko, że różnych odbiorców różne sceny straszą ;)
Oczywiście rozumiem to co piszesz.
Skoro te różnice się zacierają, to może warto rozważyć łączebue tych gatunków w FDB, tak jak to jest w IMDb. Oczywiście to tylko taka luźna sugestia.
Proszę czekać…