Piła zdecydowanie thriller i coś w stylu filmu gore.
O właśnie taki gatunek załatwiałby wszystkie te hybrydy.
EDIT
Co do Piły, czy takiego Hostelu, to pasowałoby "film obrzydliwy" ;)
@Szczerosc no niestety, ale Polacy chyba już się przyzwyczaili ;)
@Robert_DeNiro
No tak
Ale teraz petarda !
Dlaczego jeszcze nikt nie wspomniał o "Facetach w czerni" ;)
Dobry film, co prawda myślałem bardziej o duetach "zgranych", czyli "ze sobą", ale niech będzie ;)
@Robert_DeNiro
Jak również, żeby nic się na Nowogrodzkiej nie stało ;)
Jak tak obserwuję rzeczywistość, to przychodzi mi na takie coś do głowy:
Dudy nie grają, ale na dudach grają, no to akurat nie jest absurd, bo dopiero bylby cud, żeby dudy same zagrały ;)
Oczywiście piszę o instrumencie muzycznym.
Bardzo dobry młody aktor, ciekawe co się z nim teraz dzieje. Szkoda talentu.
@Robert_DeNiro
Przynajmniej rząd i policja mają mniej na głowie ;)
@Robert_DeNiro
Uwielbiam jednego i drugiego aktora, muszę obejrzeć :)
A co do tych aktorów, to zaraz pomyślałem o duecie Clinta z Charliem Sheenem:
https://fdb.pl/film/384-zoltodziob
oraz
Bridgesa z niezapomnianym i wielkim Robinem Williamsem w jak dla mnie największym arcydziele Gilliama "Fisher King"
Chociaż może to nie do końca duet, jaki miałem na myśli, ale niech będzie ;)
@ZIOM68
Pamiętam jak ten film dawno temu oglądałem w kinie z wypiekami na twarzy, jednak teraz żeby ocenić, musiałbym ponowne ocenić.
Hmmm, a może to było Godzilla kontra Mechagodzilla, już sam nie wiem ;)
Tylko co ciekawe w bazie FDB nie ma pierwszego filmu tylko dwójka i trójka, a to na pewno nie to.
Muszę się tym zająć.
EDIT
Myliłem się, jest:
https://fdb.pl/film/124185-godzilla-kontra-mechagodzilla
To ten film oglądałem z wypiekami na twarzy w kinie, ahhh to były czasy ;)
Proszę czekać…