Dla mnie absolutna rewelacja. Dzisiaj po raz kolejny obejrzałem i zwiększyłem ocenę na 9. Z chęcią dałbym 10, ale wiem, że to nie ta klasa. Tak czy siak jedno z najlepszych sf z akcją jakie widziałem. Wizja przepiękna, no i do tego Vin Diesel, nie wyobrażam sobie kogoś innego w roli Riddicka. Gość stworzony do tej roli.
Piękny flm ze znakomitą rolą, jak zwykle znakomitej Michelle
Bardzo dobry duet, dodam :
https://www.youtube.com/watch?v=HasaQvHCv4w
Niesamowity Jagger i niezapomniany Bowie
Szukam i szukam jakiegoś wspólnego występu zespołów i niw mogą znaleźć
No chyba, że taka klasyka, zrobiona ze współwykonawcami
Dla najbardziej wytrwałych pozostaje Moda na sukces ;)
Żarcik taki oczywiście, jak najbardziej zgadzam się z Tobą.
@Sweet_Foxy
W sumie masz rację :)
@Grzegorz_Derebecki
Rozumiem jak najbardziej. Jednakże dalej jest możliwość dodawania do każdego odcinka, na przykład tasiemca "Moda na sukces" pełnej obsady. Ja bym się raczej w to nie bawił, chyba nerwy i cierpliwość by mi wysiadły :)
Chodzi mi tylko o to, że w przypadku niektórych seriali, pewne zawody z działu Pozostała ekipa są dość istotne. Ja akurat napatoczyłem się na animatorów do serialu animowanego i to dość "kultowego", że tak powiem.
Ja wiem że wszystkie takie zgłaszane problemy, to wielki kłopot techniczny, ale jakby Pozostała ekipa była wyjątkiem jeśli chodzi o seriale, w sensie możliwości dodawania do całości a nie do poszczególnych odcinków, to może coś by to zmieniło.
W sumie nie wiem czy to mądry pomysł ;) a na pewno utrudniający :)
Pozdrawiam, co złego to nie ja :)
Hehe, jak sama nazwa wskazuje, to oni w dużej mierze tworzą film ;)
Zgadzam się z Tobą, że to by było dodawanie tylko dla punktów. Wiadomo, że mam satysfakcję ze zdobytych punktów, ale jeszcze większą mam, gdy mam widoczną moją dodaną treść :)
Co do pozostałej ekipy w serialach, dodam jeszcze, że są zawody marginalne, bez których produkcje mogą się obyć, ale na przykład w takim serialu animowanym "Proszę słonia", animator to raczej zawód istotny. Wiadomo, że zawsze mieliśmy dobrych animatorów w bajkach kreskowych i warto, żeby znaleźli się ze swoim dorobkiem w bazie.
Mocny film. Co tu dużo gadać, bardzo dobry.
Dziwny film, bardzo klimatyczny. Wart obejrzenia
Proszę czekać…