@Kizibono

Ocenione filmy

236
Filtruj oceny
Avatar
7
Kick-Ass
8
Rzym
8
Furia
6
Uliczny wojownik
2
Rambo II
4
Rambo III
4
Zabójcy
6
Tango i Cash
5
Pocałunek smoka
4
Wyspa tajemnic
8
Desperado
8
Hellboy
5
Juno
7
Herosi
5
24 godziny
7