Czekam bardzo, klimat mega, najlepsze seriale fantasy ma HBO.
Prawie 20 lat minie od Labiryntu, więc wątpię żeby coś nakręcił tak dobrego jeszcze. Przez ten czas jakiś poziom trzymał ale i też pojawiły się przechyły.
Jedyny Frankenstein to ten z De Niro, bo od N to średniak. Co gorsze że pan Del Toro powoli robi się karykaturalny.
Jaka to była wydmuszka.
Dobrze zrealizowany film, chociaż już coś podobnego widziałem, trochę końcówka zawiodła.
Nic odkrywczego, wiadomo bogaci i wpływowi przeżyją, reszta będzie zjadać się na wzajem.
Porażka, szkoda czasu.
Większość to przerysowane kadry, jakby baśń z Disneya.Isaac najlepszy aktorsko, muzyka słabo współgra z obrazem, można obejrzeć ale za to słaba to adaptacja.
Więcej dramatu niż akcji, takie to wszystko średnie. Obejrzane z sympatii dla aktora.
Średniak jakich wielu, szkoda czasu.
Proszę czekać…