Kamil

@T3MO

Filtruj oceny

Liczba filmów 36


10

Bez snu 5.8

Vincent Downs (Jamie Foxx) jest policjantem w Las Vegas, który współpracuje z gliniarzem Seanem Cassem (T.I.). Partner prosi go o kradzież narkotyków. Ale nie wiedzą, że narkotyki należą do rodziny gangsterów, Novaków, którzy idą za każdym, kto wchodzi im w drogę. Rob Novak (Scoot McNairy), mężczyzna zajmujący się handlem narkotykami, obserwuje szefa kasyn Rubino (Dermot Mulroney), który sprzedał mu narkotyki. Rubino odkrywa, że ​​Downs był tym, który ukradł narkotyki, więc uprowadza syna Downsa i powiadamia go, żeby przyniósł narkotyki do jego kasyna. Jennifer Bryant (Michelle Monaghan), to szlachetna policjantka, która chce zabić każdego przestępcę związanego z narkotykami, w tym Novaków. Kiedy spotyka się z Downsem, podąża za nim, sądząc, że ma coś wspólnego z ostatnią dostawą. Downs idzie na spotkanie z Rubino z narkotykami.

10

John Wick 2 7.1

John Wick na prośbę kumpla wylatuje do Rzymu. Tam ma stawić czoła włoskiej organizacji zabójców.

10

Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) 9.0

Chcąc odzyskać miłość swojego życia, pewien licealista wspólnie ze swoim najlepszym przyjacielem otwiera największy w Europie internetowy biznes narkotykowy w zaciszu własnej sypialni.

10

John Wick 7.1

Legendarny zabójca zawiesza emeryturę by ukarać rosyjskich mafiozów, którzy zabili mu ukochanego psa.

10

Osadzony 10.0

Były marine udaje więźnia w meksykańskim zakładzie karnym, aby przeniknąć do gangu podejrzewanego o porwanie nastoletniej córki amerykańskiego sędziego.

10

Ratownicy z Malibu 6.3


7

Ibiza 5.6

Harper zabiera dwie przyjaciółki na służbowy wyjazd do Barcelony, który kończy się szaloną przygodą na Ibizie po tym, jak jedna z nich zakochuje się w przystojnym DJ-u.

8

Opiekunka 6.1

Bojaźliwy chłopiec odkrywa, że jego opiekunka przewodzi młodzieżowej sekcie, która składa ludzi w ofierze.

9

Ostatnie wakacje 6.2


8

The Hard Way 7.0


8

Game Over, Man! 6.1

Trzech bujających w obłokach kumpli zmienia się z leniwych obiboków w dzielnych bohaterów, gdy zatrudniający ich luksusowy hotel zostaje przejęty przez terrorystów.

10

Baby Driver 6.9

Młody chłopak, przez lata zmuszany do współpracy z mafią, zrywa stosunki ze światem przestępczym, by rozpocząć nowe życie. Szybko okazuje się, że został wrobiony w brutalny napad z bronią w ręku.

10

Super zioło 6.9

Dwójka wielbicieli kobiet i palenia zioła: Silas i Jamal, próbuje dostać się na studia. Dzięki wypaleniu zioła wyhodowanego na prochach kumpla Silasa, Ivorego, udaje się im zdać egzaminy i dostać na jedną z najbardziej renomowanych uczelni w kraju - Harvard. Dzięki swojej magicznej roślince na uczelni wiedzie im się całkiem nieźle. Ta sytuacja trwa do pewnego momentu, gdy ukochana roślinka znika. I nasi bohaterowie muszą zacząć polegać na sobie, a nie pomocy z zaświatów.

9

Narcos 8.0

Serial skupia się na działalności kolumbijskiego kartelu w drugiej połowie lat ’80 dwudziestego wieku oraz wysiłków organów ścigania w celu pociągnięcia jego przywódców do odpowiedzialności skutkujących brutalnym, krwawym konfliktem pomiędzy obiema jego stronami.

10

Plan ucieczki 6.6

Specjalista ds. bezpieczeństwa strukturalnego trafia do więzienia zaprojektowanego przez samego siebie. Szykuje plan ucieczki.

10

Szkoła dla elity 8.7

Las Encinas to najlepsza i najbardziej elitarna szkoła w Hiszpanii. To tam uczą się dzieci z wyższych sfer. Decyzją lokalnych władz trafia tam też trójka ubogich dzieciaków, których szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi. Zajadły konflikt między tymi, którzy mają wszystko, a tymi, którzy nie mają nic do stracenia, doprowadza do morderstwa. Kto ma krew na rękach?

10

Baywatch. Słoneczny patrol 5.7

Mitch i Matt rywalizują o angaż ratownika na jednej z kalifornijskich plaż.

10

Parker 6.3

Parker (Jason Statham) to profesjonalny złodziej, jeden z najlepszych na świecie. Doskonale przygotowany, konsekwentny, nieugięty przestępca z zasadami. Nigdy nie okrada biednych i nie krzywdzi tych, którzy na to nie zasłużyli. Pewnego razu sam staje się ofiarą zdrady. Po udanym skoku jego kumple zabierają cały łup, a Parkera zostawiają na pewną śmierć. Cudem udaje mu się przeżyć. Po powrocie do zdrowia ma tylko jeden cel: sprawić, aby byli przyjaciele gorzko pożałowali swojej nielojalności. Jedzie do Palm Beach, gdzie zyskuje nietypowego partnera - piękną, sprytną i ambitną Leslie (Jennifer Lopez).

10

Transporter: Nowa moc 5.5

Frank Martin to były agent specjalny, który zostaje wciągnięty w grę gangsterką przez piękną famme fatale - Annę.

10

Nie zadzieraj z fryzjerem 6.4

Komandos z Izraela Zohan ma jedno marzenie: być fryzjerem. W tym celu udaje się do Ameryki.

10

10

Mechanik: Konfrontacja 5.7

Najlepszy morderca na świecie zostaje zmuszony do zabicia trzech osób, by ocalić ukochaną.

10

Mechanik: Prawo zemsty 6.7

Arthur Bishop (Jason Statham) jest wysoce wykwalifikowanym "mechanikiem" - specem od mokrej roboty, perfekcyjnie eliminującym wyznaczone cele. Należy do elity zabójców - ma wyjątkowe umiejętności oraz żelazne zasady. Kiedy zamordowany zostaje jego mentor Harry (Donald Sutherland), Arthur sam sobie wyznacza kolejne zlecenie. Odpowiedzialni za śmierć przyjaciela muszą zginąć. Niespodziewanie zyskuje on partnera w osobie syna Harry’ego, Steve’a (Ben Foster). Chłopak pragnie zemsty; chce też, aby Arthur nauczył go zawodu. Opanowany, zimny, zabójca i jego impulsywny niedoświadczony uczeń - nie wróży to łatwej i efektywnej współpracy…

10

Włoska robota 7.5

Plan był bezbłędny. Jego realizacja – doskonała. Charlie Croker dokonał skoku życia. Jednego tylko nie przewidział – że zostanie zdradzony. Teraz chce czegoś więcej niż rewanżu... Chce zemsty.

10

Protektor 6.7

Luke Wright jeszcze niedawno był najbardziej nieprzejednanym nowojorskim gliną. Dziś załamany, skompromitowany i bez pracy włóczy się po ulicach planując samobójstwo. Pewnego dnia los stawia na jego drodze przerażoną dziewczynkę ściganą przez japońską Triadę i rosyjską mafię. Wright staje w jej obronie, co natychmiast czyni go najbardziej poszukiwanym facetem w mieście. Dziewczynka zna śmiertelnie niebezpieczną tajemnicę wartą miliony dolarów. Wielu ludzi zrobi wszystko, by jej nie ujawniła... Między Wrightem, a dziewczynką rodzi się szczególna relacja – poza sobą nawzajem nie mogą nikomu ufać. Jest więc o co walczyć...

10

ChiPs: Motopatrol 6.2

Dwaj różniący się od siebie charakterami policjanci muszą rozwikłać sprawę napadu na bank.

10

Potrójna granica 6.1

Grupa byłych agentów sił specjalnych (Ben Affleck, Oscar Isaac, Charlie Hunnam, Garrett Hedlund i Pedro Pascal) spotyka się ponownie, by zaplanować skok w słabo zaludnionej strefie Ameryki Południowej. Po raz pierwszy w swojej karierze ci niedoceniani bohaterowie decydują się na niebezpieczną misję nie dla dobra kraju, ale dla samych siebie. Gdy wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót i wszystko wymyka się spod kontroli, ich umiejętności, lojalność i moralność zostają wystawione na największą próbę w walce o przetrwanie.

10

The Do-Over 5.6

Życie kierownika banku zostaje wywrócone do góry nogami, gdy dawny przyjaciel przekonuje go do sfingowania własnej śmierci i wyruszenia na poszukiwanie przygód.

10

Tower Heist: Zemsta cieciów 6.1

Josh Kovacs (Ben Stiller) jest szanowanym zarządcą ekskluzywnego budynku The Tower. Gdy ich pracodawca Arthur Shaw (Alan Alda) zostaje oskarżony o oszustwa finansowe, podwładni Josha dowiadują się, że stracili wszystkie pieniądze ze swoich przyszłych emerytur. Kovacs wraz z kilkoma innymi pracownikami postanawiają okraść Shawa, aby odzyskać swoje pieniądze.

10

Dom z papieru 7.4

Ośmioro przestępców barykaduje się z zakładnikami w hiszpańskiej mennicy. W międzyczasie geniusz wśród złodziei manipuluje policją, by zrealizować swój plan.