Kamil

@T3MO

Filtruj oceny

Liczba filmów 50


10

Point Blank 6.7


10

Champion 4: Walka o honor 6.6

Po wygraniu kolejnej walki Boyka otrzymuje zaproszenie do elitarnego turnieju, gdzie może zdobyć sławę i pieniądze. Wszystko zakłóca wiadomość, że jego niedawny rywal zmarł po walce. Szukając odkupienia Boyka wraca do Rosji by pomóc jego żonie, nękanej przez lokalnego gangstera. Nie mając innego wyjścia, mistrz zgadza się na trzy walki mające anulować długi.

10

Skazany 7.1

Biznesmen Jacob Harlon (Nikolaj Coster-Waldau) trafia do więzienia po spowodowaniu śmiertelnego wypadku. By przetrwać za kratkami, musi nauczyć się obowiązujących w zakładzie karnym reguł, ale również wyrachowania i sprytu. Z czasem Jacob zacznie rozumieć, że jedyną gwarancją na przeżycie jest dołączenie do któregoś z więziennych gangów. Decyzja, którą podejmie, uratuje go od śmierci, ale napiętnuje na resztę życia. Wkrótce po wyjściu z więzienia, przywódcy gangu zmuszą Jacoba do przeprowadzenia zbrojnej operacji przeciwko największym rywalom z ulic Kalifornii. Były skazaniec, chcąc nie chcąc, znajdzie się w sytuacji, w której zaciągnięte długi możne spłacić wyłącznie przelaną krwią.

10

Losers. Drużyna potępionych 6.4

Film opowiada o żołnierzach należących do oddziału komandosów, rząd wydał na nich wyrok i rozkazując zlikwidowanie wszystkich członków grupy. Zamach nie do końca się udaje, a pozostali przy życiu komandosi planują okrutną zemstę...

10

Pitbull. Niebezpieczne kobiety 6.3

Dwie młode policjantki dołączają do Pitbulla. Od tej pory muszą zmierzyć się ze światem pełnym przestępstw.

10

The I-Land 7.0

Przygodowy serial science fiction, w którym 10 osób budzi się na tajemniczej wyspie z wymazaną pamięcią. Szybko odkrywają, w jak groźnym miejscu się znaleźli.

7

Polityka 4.6

W „Pitbullu” Patryk Vega zajął się policją, w „Botoksie” wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa „Polityka” odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.

10

Rambo: Ostatnia krew 7.4

John Rambo musi zmierzyć się z groźnym meksykańskim kartelem.

8

Nic do ukrycia 6.6

Podczas kolacji, znajome pary decydują się na grę "jeu": każdy musi umieścić telefon komórkowy na środku stołu, i każdą wiadomością SMS, rozmową, pocztą, wiadomością na Facebooku itp. ma dzielić się z innymi. To nie potrwa długo, zanim ta "gra" zamieni się w koszmar.

8

Budapest 6.7

Vincent (Manu Payet), ciężko pracuje bez żadnego uznania. Drugi, Arnaud (Jonathan Cohen), pracuje u ojca swojej żony, Audrey (Alix Poisson). Z okazji wieczoru kawalerskiego, jednego z ich przyjaciół, spotykają striptizerkę, która opowiada im o Budapeszcie. Vincent wtedy wpada na pomysł, który zmieni ich życie: założy firmę, która będzie organizować wieczory kawalerskie w tym mieście rozpusty, gdzie kluby obfitują w klientów, a alkohol płynie swobodnie. Po rezygnacji z pracy i pożyczeniu dużych pieniędzy, Vincent i Arnaud biorą się z animuszem do realizacji projektu. Z pomocą Georgio (Monsieur Poulpe), emigranta, którzy podpowiedział im, jak odkryć "ukryte skarby" Budapesztu, otworzyli biuro podróży "Crazy Trips". Po niepewnych początkach, "Crazy Trips" wysyła coraz więcej klientów do Budapesztu, na imprezy z palinką, tańcami w łańcuchach ze striptizerkami, ale także atrakcjami oferowanymi przez ten kraj kiedyś należącego do obozu byłego ZSRR, jak: czołgi i strzelanie z kałasznikowa. Ta przedsiębiorcza przygoda zakłóci istnienie Vincenta i Arnauda. Nowe życie między Paryżem a Budapesztem przetestuje zarówno przyjaźń braterską, jak i ich małżeństwo.

10

Wilk z Wall Street 7.6

Historia Jordana Belforta, który błyskawicznie znalazł się na szczycie kariery. Jego rozrzutny styl życia sprawił, że wzbudził zainteresowanie FBI.

10

Focus 6.2

Historia Nicky'ego, doświadczonego oszusta, który musi zaopiekować się kobietą imieniem Jess przekazując jej przy tym swoje nabyte umiejętności. Niebawem wychodzi na jaw, że łączy ich coś więcej niż relacja ucznia z nauczycielem.

10

The Hurt Locker. W pułapce wojny 7.2

James rozpoczyna służbę w oddziale wojskowym, który zajmuje się rozbrajaniem bomb na polu walki. James obejmuje dowództwo, w czasie kiedy trwa tu poważny konflikt. Swoich podwładnych zaskakuje decyzjami, przez które wydaje się, że śmierć jest mu obojętna. Irackie miasto, w okolicach którego stacjonują, pogrąża się w chaosie. James pokazuje swoją prawdziwą twarz, a wydarzenia, które będą temu towarzyszyć sprawią, że życie bohaterów już nigdy nie będzie takie samo.

10

Bez snu 5.6

Vincent Downs (Jamie Foxx) jest policjantem w Las Vegas, który współpracuje z gliniarzem Seanem Cassem (T.I.). Partner prosi go o kradzież narkotyków. Ale nie wiedzą, że narkotyki należą do rodziny gangsterów, Novaków, którzy idą za każdym, kto wchodzi im w drogę. Rob Novak (Scoot McNairy), mężczyzna zajmujący się handlem narkotykami, obserwuje szefa kasyn Rubino (Dermot Mulroney), który sprzedał mu narkotyki. Rubino odkrywa, że ​​Downs był tym, który ukradł narkotyki, więc uprowadza syna Downsa i powiadamia go, żeby przyniósł narkotyki do jego kasyna. Jennifer Bryant (Michelle Monaghan), to szlachetna policjantka, która chce zabić każdego przestępcę związanego z narkotykami, w tym Novaków. Kiedy spotyka się z Downsem, podąża za nim, sądząc, że ma coś wspólnego z ostatnią dostawą. Downs idzie na spotkanie z Rubino z narkotykami.

10

John Wick 2 6.5

John Wick na prośbę kumpla wylatuje do Rzymu. Tam ma stawić czoła włoskiej organizacji zabójców.

10

Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) 9.0

Chcąc odzyskać miłość swojego życia, pewien licealista wspólnie ze swoim najlepszym przyjacielem otwiera największy w Europie internetowy biznes narkotykowy w zaciszu własnej sypialni.

10

John Wick 6.7

Legendarny zabójca zawiesza emeryturę by ukarać rosyjskich mafiozów, którzy zabili mu ukochanego psa.

10

Osadzony 10.0

Były marine udaje więźnia w meksykańskim zakładzie karnym, aby przeniknąć do gangu podejrzewanego o porwanie nastoletniej córki amerykańskiego sędziego.

10

Ratownicy z Malibu 6.3

Kiedy Tyler wpada w kłopoty przez swoje liczne wybryki, musi założyć strój kąpielowy i wziąć udział w letnim kursie dla elitarnych ratowników.

7

Ibiza 5.6

Harper zabiera dwie przyjaciółki na służbowy wyjazd do Barcelony, który kończy się szaloną przygodą na Ibizie po tym, jak jedna z nich zakochuje się w przystojnym DJ-u.

8

Opiekunka 6.1

Bojaźliwy chłopiec odkrywa, że jego opiekunka przewodzi młodzieżowej sekcie, która składa ludzi w ofierze.

9

Ostatnie wakacje 6.2


8

The Hard Way 7.0


8

Game Over, Man! 6.0

Trzech bujających w obłokach kumpli zmienia się z leniwych obiboków w dzielnych bohaterów, gdy zatrudniający ich luksusowy hotel zostaje przejęty przez terrorystów.

10

Baby Driver 6.9

Młody chłopak, przez lata zmuszany do współpracy z mafią, zrywa stosunki ze światem przestępczym, by rozpocząć nowe życie. Szybko okazuje się, że został wrobiony w brutalny napad z bronią w ręku.

10

Super zioło 6.9

Dwójka wielbicieli kobiet i palenia zioła: Silas i Jamal, próbuje dostać się na studia. Dzięki wypaleniu zioła wyhodowanego na prochach kumpla Silasa, Ivorego, udaje się im zdać egzaminy i dostać na jedną z najbardziej renomowanych uczelni w kraju - Harvard. Dzięki swojej magicznej roślince na uczelni wiedzie im się całkiem nieźle. Ta sytuacja trwa do pewnego momentu, gdy ukochana roślinka znika. I nasi bohaterowie muszą zacząć polegać na sobie, a nie pomocy z zaświatów.

9

Narcos 8.0

Reżyser José Padilha zrealizował szczery i mocny portret mężczyzn, którzy nie cofną się przed niczym, by pochwycić barona narkotykowego Pablo Escobara - od kolumbijskiego rządu poczynając, po agentów DEA; od policjantów, którzy gotowi są zaryzykować życie, po amerykańskich urzędników - serial Narcos to pozbawiony upiększeń, brutalny obraz wojny, która na zawsze zmieni świat handlu narkotykami. Nielegalny rynek handlu kokainą rozrasta się. Dwaj agenci DEA, Steve Murphy i Javier Peña, mają położyć temu kres. Jednak dzięki swoim wpływom i bogactwu, stojący na czele kartelu potężny baron narkotykowy Pablo Escobar jest zawsze o krok przed nimi.

10

Plan ucieczki 6.6

Specjalista ds. bezpieczeństwa strukturalnego trafia do więzienia zaprojektowanego przez samego siebie. Szykuje plan ucieczki.

10

Szkoła dla elity 8.7

Las Encinas to najlepsza i najbardziej elitarna szkoła w Hiszpanii. To tam uczą się dzieci z wyższych sfer. Decyzją lokalnych władz trafia tam też trójka ubogich dzieciaków, których szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi. Zajadły konflikt między tymi, którzy mają wszystko, a tymi, którzy nie mają nic do stracenia, doprowadza do morderstwa. Kto ma krew na rękach?