Pitbull. Nowe porządki 2016

Kiedy grupa Mokotowska terroryzuje warszawskie osiedla, policjanci dwóch komend łączą siły, by ich pokonać.

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Piotr Stramowski
jako Dariusz "Majami" Wolkowski
Bogusław Linda
jako Tomasz "Babcia" Barbasiewicz
Andrzej Grabowski
jako St. aspirant Jacek "Gebels" Goc
Krzysztof Czeczot
jako Oskar "Zupa" Niekłański
Agnieszka Dygant
jako "Kura"
Paweł Królikowski
jako Komisarz Igor Rosłoń
Michał Kula
jako "Barszczyk"
Julia Grant-Scott
jako Aminat, żona Salmana
Anna Mucha
jako Kinia
Beata Kawka
jako Ewa
Anna Karczmarczyk
jako Iwona

Pitbull. Nowe porządki rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z bohaterami dawnego Pitbulla - Gebelsem, Igorem i Barszczykiem. Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuję Grupę Mokotowską do tematu "Gangu obcinaczy palców", odpowiedzialnego za serię porwań i zabójstw. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować. opis dystrybutora

Gatunek
Dramat, Akcja, Kryminał
Słowa kluczowe
morderstwo, policja, warszawa, gangster zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2016-01-22 (kino), 2016-04-15 (świat), 2016-06-20 (dvd)
Dystrybutor
Vue Movie Distribution
Wytwórnia
Ent One
Kraj produkcji
Polska
Inne tytuły
Pitbull. New orders (tytuł międzynarodowy)
Pitbull. Pałacowi vs miastowi (Polska) (tytuł roboczy)
Wiek
od 18 lat
Czas trwania
133 minut
Wiadomości 7
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Czy wiesz, że? dodaj informacje
Pressbook

Możliwe spoilery Aktorzy o swoich postaciach — PIOTR STRAMOWSKI – „MAJAMI” Majami zostaje przeniesiony z wydziału do walki z przestępczością narkotykową i trafia do komendy. Zlecane mu zadania są zdecydowanie poniżej jego umiejętności. W tym momencie gangster o pseudonimie „Babcia” rzuca mu wyzwanie. To punkt zwrotny w życiu mojego bohatera, jego nowy napęd do działania. Majami to człowiek skryty, sumienny,... zobacz więcej

Komentarze do filmu 22
i_darek1x 7

Wow! Nareszcie dobrze zrobiony kryminał !Którym nie można się powstydzić !Scenariusz i obsada bez zarzutów ! Dobrze się ogląda i chce się jeszcze ;)

Adrenochrom

Totalny gniot, wytrzymałem może jakieś niecałe 40 minut i poległem, masakra jakaś.

Garret_Reza_fdb 4

ShowMax. Na każdą udaną scenę przypadają dwie, w których Ostaszewska próbuje dać dupy, oraz jedna, na której umieram ze śmiechu. Nie jest źle…

justangel 6

Spodziewałam się czegoś lepszego. Tutaj mamy owszem, dobre aktorstwo, fajne role, ale akcja jest niespójna, trochę brakuje w niej logiki, trochę za dużo w niej dziur, trochę za dużo próbowano wcisnąć do scenariusza jednego filmu.
SPOILERY:
Przykładem może być chociażby brak logiki lub wyjaśnienia jakim sposobem "Babcia" to ten sam "cienias" (czy może zwykły rodzic) z pociągu. jest to kompletnie bez sensu.
Nie podobało mi się również połączenie gangsterki wymuszającej haracze na targu i obcinającej palce w ostrych porwaniach, trochę dwie różne bajki, można się było skupić na jednym temacie.
Ogólnie 6/10

Siwy1984 justangel 8

@justangel
Przecież ktoś taki jak "Babcia" może być też zwykłym rodzicem jadącym z synem pociągiem..(przypomnę że tych kiboli trochę tam wpadło do tego pociągu a on sam z dzieckiem nie wiele mógł zrobić, po za tym miało to miejsce wcześniej, więc być może było to zanim "Babcia" stał się tym kim był później)
Nie zauważyłem w tym akurat żadnego braku logiki.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
miodzik
566 pkt.
2
krzysztofek1003
220 pkt.
3
Kristo
95 pkt.
4
Czechu
56 pkt.
5
Movieman
31 pkt.
7
Redox
4 pkt.
8
Sebioslaw
4 pkt.
Więcej informacji

Proszę czekać…