Varabi

Filtruj oceny

Liczba filmów 1626


9

Detektyw: The Great War and Modern Memory 3x1 7.3

Emerytowany detektyw Wayne Hays (Mahershala Ali) wspomina rok 1980 i zniknięcie nastoletniego chłopca (Phoenix Elkin) i jego siostry (Lena McCarthy). 35 lat wcześniej Hays i jego były partner Roland West (Stephen Dorff prowadzili tę tajemniczą sprawę. To, co początkowo wydawało się być pozornie typowym zaginięciem stało się trwającą kilka dziesięcioleci podróżą do źródeł zbrodni. 

6

Król Lew 7.3

Młody lew Simba, pod czujnym okiem ojca, uczy się, jak mądrze rządzić królestwem zwierząt.

7

Detektyw: Omega Station 2x8 7.2

Ray i Ani próbują wydobyć się z rozpaczliwego położenia. Frank doprowadza do końca swój plan.

7

Detektyw: Black Maps and Motel Rooms 2x7 7.2

Ani, Paul i Ray są coraz bliżej odkrycia prawdy o Casperze, co wiąże się z coraz większym ryzykiem. Frank zmaga się ze zdradą w swoim otoczeniu, uzyskuje ważną informację i planuje następny ruch.

6

Detektyw: Church in Ruins 2x6 7.0

Zdesperowany Frank, chcąc namierzyć zaginioną kobietę mającą informacje na temat Caspere'a, spotyka się z meksykańskimi handlarzami narkotyków; Ani, udając kobietę do towarzystwa, dostaje się do luksusowej posiadłości, podczas gdy Ray i Paul czuwają w pobliżu.

5

Detektyw: Other Lives 2x5 6.6

Ray i Frank rozważają zmianę swojego życia; Ani i Paul jadą na wybrzeże zbadać nowy trop.

6

Detektyw: Down Will Come 2x4 6.8

Informator pracujący w lombardzie doprowadza do podejrzanego w sprawie Caspere'a. Frank powraca do przeszłości, aby móc spłacić teraźniejszość.

7

Detektyw: Maybe Tomorrow 2x3 6.8

Paul bada wątek prostytucji. Frank ponosi pierwszą ofiarę w wojnie o wpływy w Vinci.

6

Detektyw: Night Finds You 2x2 7.0

Ray, Ani i Paul zostają przydzieleni do sprawy morderstwa Caspera. Frank stara się realizować swoje plany biznesowe pomimo śmierci urzędnika.

6

Detektyw: The Western Book of the Dead 2x1 7.0

Dziwaczne morderstwo splata losy trojga policjantów i biznesmena-kryminalisty w przesiąkniętym korupcją kalifornijskim mieście Vinci.

8

Historia małżeńska 6.8

Nominowany do Oscara Noah Baumbach staje za kamerą filmu, który we wnikliwy i pełen współczucia sposób przedstawia rozpadające się małżeństwo i odważną rodzinę.

8

Gra o tron 8.6

Kilka arystokratycznych rodzin walczy o kontrolę nad krainą o nazwie Westeros.

8

Pewnego razu... w Hollywood 7.2

Podstarzały aktor telewizyjny Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) i jego kaskader dubler Cliff Booth (Brad Pitt) chcą osiągnąć sukces w branży filmowej podczas lata morderstw dokonanych przez bandę Charlesa Mansona w 1969 roku w Los Angeles.

6

Clara 6.6

Isaac Bruno (Patrick J. Adams) jest astronomem całkowicie pochłoniętym szukaniem dowodu na istnienie życia poza Ziemią. Obsesja powoli zaczyna zagrażać jego karierze. Mężczyzna nie chce słuchać rad przyjaciół i zatraca się w swoich badaniach, po części, aby zapomnieć o tragedii z przeszłości. Wszystko zmienia się jednak, kiedy Isaac poznaje artystkę o imieniu Clara (Troian Bellisario), która podziela jego fascynację kosmosem. Para zaczyna współpracować z nadzieją, że uda im się dokonać epokowego odkrycia.

4

Ad Astra 6.2

Astronauta Roy McBride (Brad Pitt) wyrusza na wyprawę poza granice Układu Słonecznego, aby odnaleźć swego zaginionego ojca i odkryć tajemnicę, która zagraża przetrwaniu naszej planety. W czasie swej podróży odkryje sekrety, które postawią pod znakiem zapytania sens ludzkiej egzystencji i nasze miejsce we wszechświecie.

9

Detektyw: Form and Void 1x8 7.8

Przeoczony szczegół naprowadza detektywów na nowy trop w niezakończonej od 17 lat sprawie.

7

Detektyw: After You've Gone 1x7 7.6

Cohle i Hart próbują odkryć, czy seria zaginięć jest powiązana z morderstwem Dory Lange i rodziną Tuttle.

9

Detektyw: Haunted Houses 1x6 7.7

Maggie wspomina wydarzenia z 2002 roku, kiedy Cohle i Hart popadli w konflikt, w wyniku czego ten pierwszy odszedł ze służby.

10

Detektyw: The Secret Fate of All Life 1x5 7.9

W 1995 roku Hart i Cohle rozwiązują sprawę i zostają nagrodzeni za odwagę. W 2002 roku Cohle otrzymuje informację wskazującą, że prawdziwy morderca jest dalej na wolności. Detektywi Papania i Gilbough ujawniają dlaczego tak bardzo interesują się Cohlem.

7

Detektyw: Who Goes There 1x4 7.6

Hart ma problemy małżeńskie. Poszukiwania Reggiego Ledoux doprowadzają detektywów do gangu motocyklowego Iron Crusaders, w którym w przeszłości pod przykrywką działał Cohle.

4

Rambo: Ostatnia krew 6.3

John Rambo musi zmierzyć się z groźnym meksykańskim kartelem.

9

Detektyw: The Locked Room 1x3 7.9

Cohle i Hart wpadają na trop podejrzanego. Kochanka Harta spotyka się z kimś innym, doprowadzając tym policjanta do furii. Teoria Cohle'a staje się coraz bardziej przekonująca.

7

Detektyw: Seeing Things 1x2 7.6

Cohle i Hart jeżdżą po okolicy, sprawdzając tropy w prowadzonym śledztwie. Wychodzą na jaw mroczne strony życia prywatnego i rodzinnego Harta.

9

Detektyw: The Long Bright Dark 1x1 7.9

W 2012 roku dwaj byli policyjni partnerzy Rust Cohle i Martin Hart opowiadają o jednej ze swoich pierwszych wspólnych spraw, którą prowadzili w 1995 roku, a która dotyczyła seryjnych morderstw.

4

Toy Story 4 6.5

Całą uwagę Chudego zawsze pochłaniała przede wszystkim opieka nad Andym, a potem nad Bonnie. Ale kiedy w pokoju Bonnie pojawia się nowa zabawka o imieniu Sztuciek, wielka wyprawa ze starymi i nowymi znajomymi u boku pokaże Chudemu, jak wielki może być świat dla zabawki. Sam Sztuciek — projekt rękodzielniczy będący połączeniem łyżki z widelcem — bynajmniej nie uważa się za zabawkę i najchętniej w ogóle zrezygnowałby z udziału w przygodzie.

5

Gra o tron: The Iron Throne 8x6 6.4

Po morderczej walce Królewska Przystań zostaje zdobyta przez armię Daenerys Targaryen (Emilia Clarke) lecz pomimo tego, że Złota Armia poddaje się, królowa rozkazuje smokowi doszczętnie spalić miasto, wraz ze wszystkimi ludźmi, którzy szukali tam schronienia, a jeńcy zostają zabici. Niszczy także Czerwoną Twierdzę, gdzie przebywa królowa Cersei Lannister (Lena Headey), która ginie pod gruzami burzonego miasta, razem z bratem Jaime (Nikolaj Coster-Waldau). Daenerys ogłasza się królową Siedmiu Królestw, a jej namiestnik Tyrion Lannister (Peter Dinklage) zostaje uznany za zdrajcę i ma zostać stracony...

5

Gra o tron: The Bells 8x5 6.4

Królowa Daenerys Targaryen (Emilia Clarke) dowiaduje się, że Lord Varis (Conleth Hill) spiskuje przeciwko niej, aby nie zasiadła na Żelaznym Tronie i skazuje go na śmierć przez spalenie. Egzekucji dokonuje ostatni żyjący smok. W tym czasie armia Nieskalanych zostaje wysłana pod mury Królewskiej Przystani, aby przygotować szturm na miasto, pomimo tego, że przebywają w nim tysiące niewinnych mieszkańców z okolicznych wiosek. Pod mury miasta przybywa także Arya Stark (Maisie Williams), jej celem jest zabójstwo królowej Cersei Lannister (Lena Headey), która przebywa w Czerwonej Twierdzy.

7

Gra o tron: Ostatni ze Starków 8x4 7.0

Po zabiciu Nocnego Króla (Vladimir 'Furdo' Furdik) i pokonaniu jego Armii Umarłych pod Winterfell, królowa Daenerys (Emilia Clarke), wbrew radom Sansy Stark (Sophie Turner) rozkazuje, aby jej zdziesiątkowane i wyczerpane wojska niezwłocznie ruszyły na podbój Królewskiej Przystani. Celem ataku jest obalenie rządzącej Południem Cersei Lannister (Lena Headey).

6

Gra o tron: The Long Night 8x3 6.9

Nocny Król (Vladimir 'Furdo' Furdik) i jego armia przybyli do Winterfell, gdzie rozpoczyna się wielka bitwa.

8

Gra o tron: Rycerz Siedmiu Królestw 8x2 7.5

Zbliża się bitwa pod Winterfell. Jaime musi uporać się z przeszłością. Dochodzi do emocjonującej konfrontacji między Sansą a Daenerys.