Dzień z życia blondynki na polskim plakacie 2

W sieci pojawił się pierwszy polski plakat komedii, w której główną rolę gra Elizabeth Banks. Dzień z życia blondynki zadebiutuje w polskich kinach już niedługo, bo 6 lutego. Dystrybucją zajmie się Vue Movie Distribution.

Elizabeth Banks w filmie Dzień z życia blondynki (2014)

Meghan Miles miała zły dzień. Naprawdę baaardzo zły dzień! Meghan jest dziennikarką z Los Angeles, której marzeniem jest prowadzenie wiadomości w jednej z czołowych stacji telewizyjnych. Wszystko wywraca się do góry nogami, gdy rzuca ją narzeczony, a dziewczyna traci szansę na awans. Ale od czego są najlepsze przyjaciółki! Ubierają ją w prowokacyjną żółtą sukienkę i organizują szalony wieczór na mieście. Atmosfera najmodniejszego nocnego klubu wszystkim poprawia nastrój i nawet urocza Meghan zaczyna zuchwale flirtować z przystojnym barmanem, Gordonem. To, co wydarzyło się następnego dnia, gdy Meghan obudziła się w mieszkaniu Gordona, w zupełnie nie znanej sobie dzielnicy LA, uruchomiło serię niefortunnych zdarzeń. I tak, w jeden dzień, porządna dziewczyna przeżyje kilka mało chwalebnych przygód.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Quagmire 2015-01-26

"Kumulacja dowcipów o blondynkach w jednej komedii"- dawno nie widziałem hasła reklamowego tak mocno zniechęcającego do seansu.

Gracjan Mikitin 2015-01-26

W ogóle to aż dziwne, że ten film doczekał się u nas dystrybucji. Chyba nie mieli pomysłu co na walentynki puścić poza Greyem.

Tomasz Rutkowski 2015-01-26

Zwiastun tak samo jakoś nie bardzo zachęca.

Proszę czekać…