Chcesz wiedzieć kiedy umrzesz? Powie Ci to aplikacja. 0

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna horroru Countdown, który opowiada o telefonicznej aplikacji, pokazująca dokładnie ile lat, dni, minut i sekund zostało do śmierci użytkownika. Zapowiada się ciekawe kino grozy, z najnowszą technologią w tle. Ściągnęlibyście sami taką apkę?

Ruth wraz z grupą przyjaciół w ramach żartu ściąga na smartfon tajemniczą aplikację, która ma przewidywać datę śmierci użytkownika. Śmiech szybko zmienia się w przerażenie. W internecie zaczynają pojawiać się doniesienia o tajemniczych zgonach użytkowników aplikacji… dokładnie w dniach przez nią zapowiedzianych. Ruth ma umrzeć za 3 dni i 7 godzin. Czy zdoła odwrócić przeznaczenie?

W głównych rolach wystąpią m.in. Elizabeth Lail, Anne Winters, Peter Facinelli i Charlie McDermott. Wśród producentów znajdują się John Rickard odpowiedzialny za film Koszmar z ulicy Wiązów z 2010 roku, Sean Anders znany z produkcji Tata kontra tata, czy Zack Schiller (Plan ucieczki).

Reżyserią oraz scenariuszem zajął się debiutujący w tej roli na dużym ekranie Justin Dec. Premiera widowiska zapowiedziana jest na 24 października 2019 roku.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…