Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pojawiły się pierwsze reakcje widzów na nowego "Avatara" 0

Po 13 latach od premiery najbardziej dochodowego filmu w historii kina, fani wreszcie doczekają się kontynuacji przygód mieszkańców Pandory. Już za niespełna 2 tygodnie Avatar: Istota wody wejdzie na ekrany polskich kin. W sieci pojawiły się już pierwsze reakcje na sequel.

"Avatar: Istota wody"

Jak można było się domyśleć Avatar: Istota wody zbiera na kilkanaście dni przed premierą pozytywne recenzje. Z przyjemnością stwierdzam, że Avatar: Istota wody jest fenomenalny — napisał Erik Davis z Fandango, dodając także, że:

Większy, lepszy i bardziej emocjonujący niż "Avatar", film zapiera dech w piersiach, jest emocjonalny i niesamowicie wciągający. Historia, widowisko, duchowość, piękno – to kręcenie filmów i opowiadanie historii w najlepszym wydaniu.

Josh Horowitz, który prowadzi "Happy Sad Confused" również zachwyca się superprodukcją Jamesa Camerona:

James Cameron po raz kolejny pokazuje filmowcom, jak to się robi. Mówiłem to tysiąc razy. Nigdy w niego nie wątp. "Avatar: Istota wody" to pokazanie, w jaki sposób robi się epickie hity. Emocjonalny, trzewny i wielki.

Wierzyłem, że James Cameron podniesie poprzeczkę dzięki efektom, ale te efekty wizualne są oszałamiające. Jedna oszałamiająca klatka po drugiej – pisze Peri Nemiroff z Collidera.

Oczywiście finalnie to widzowie będą wystawiali najważniejszą ocenę, którą będzie sprzedaż biletów w kasach na całym świecie. James Cameron nie ukrywa, że jego nowe dzieło musi być absolutnym hitem i kasowym sukcesem, aby się zwrócił budżet filmu. Avatar: Istota wody trafi do kin 16 grudnia.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

john6

chwalenie w trakcie pierwszych emisji zapewne zwiększy apetyt niezdecydowanych, w końcu nie ma to jak samemu konstruktywnie ocenić – przy takim twórcy człowiek będzie wymagający, ale też nie idzie na film klasy B. Gdy znajdę czas między etatami może też się przejdę

Proszę czekać…