Powstaną Agenci bardzo specjalni 2 0

Sony i Wayan Brothers planują nakręcić sequel do filmu Agenci bardzo specjalni, w którym to Marlon i Shawn Wayans zagrali agentów przebranych za kobiety.

Kadr z filmu Agenci bardzo specjalni (2004)

Reżyserem będzie Keenen Ivory Wayans, a scenariusz napisze cała trójka braci Wayans.

Nie jest znana jeszcze data premiery, ani fabuła filmu, ale znając wcześniejsze dokonania twórców, możemy spodziewać się komedii z dużą dawką seksistowskich i rasistowskich żartów.

Film Agenci bardzo specjalni na całym świecie zarobił 113 milionów $, przy budżecie 37 milionów $.

bracia Wayansbracia Wayans

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Trophy

A ja przyznam się, że podobali mi się "Agenci". :) Chociaż rzadko dobrze bawię się na takich komediach. A "Idiokrację" muszę koniecznie obejrzeć. Dodam sobie do oczekiwanych.

Ronaldinho

W pełni się z tobą zgadzam, oyaboli. Pierwsza część to doskonały przykład jak obniżyły się wymagania widzów (a może ich poziom inteligencji), co przychodzi mi na myśl, gdy widzę, że bardzo zdecydowanej większości ten film się podobał. Inni patrzą, że jak taki się podobał, to po co się wysilać, skoro można zrobić coś beznadziejnego i łatwego, a i tak będzie duży zysk. To powoli prowadzi do czegoś takiego, co ukazuje kinowy hit w świecie przyszłości z "Idiokracji".

Pierwszą część ledwo zmęczyłem, a po przeczytaniu tego niusa ręcę mi opadły. No, ale cóż skoro są tacy co oglądają chociażby "Wielkie kino" to i drugą część Agentów też obejrzą.

Proszę czekać…