Wizualnie bliżej mu do filmu klasy b, ale to dobry, trzymający w napięciu thriller. Zabrakło przede wszystkim zapadającej w pamięć ścieżki dźwiękowej.
Amatorszczyzną ta część mocno zalatuje, aktorka poprzednia Beth dużo lepsza od tej miernoty. Jedynie sierżant i ta lalka nazistki zapewniali jakąś rozrywkę i humor.
Za sam pomysł i tą minimalistyczną realizację daję z miejsca 9/10. Pamiętaj, nie zapominaj hasła! Ale się okazuje, że i robot (AI) jednak myśli. Klimat trochę Szulkina i trochę Tarkowskiego. Rewelacja.!
Coś niesamowitego, kolejny film Pana Piotra Domalewskiego, który trafia do mnie. Ogrodnik jak to on, mistrz, ale chciałem zwrócić uwagę na Jakubika. Generalnie polskie piekiełko, bardzo mi przypomina filmy Smarzowskiego.
P.S. Po namyślę daję 10/10 arcydzieło tak słabej polskiej kinomatografii. W tym filmie wszystko zagrało, a cała obsada dała z siebie wszystko!
Po prostu rewelacja!!! Dawno tak dobrego filmu polsiego nie widziałem i to jeszcze w klimatach angolsko-irlandzkich. Wielkie brawa dla reżysera, że się podjął takiego tematu, wielkie brawa dla odtwórczyni głównej roli Zofii Staflej (brawa), i jak zwykle bezbłędny Jakubik, który odnajdzie się w każdej roli. "Z ciałem chcieliśmy załatwić, ale komisja nie pozwoliła", oto wszystko co córka się dowiedziała od polonii w Irlandii, Szok! Bardzo mi się podoba recenzja Bernadetty Trusewicz, trafna w punkt.
Dodam jeszcze, że bardzo mi się podobało, że kwestie angielskie są angielskie, a te które powinny być polskie są polskie. Dla mnie objawienie dobrego filmu polskiego.
A co? To nie możliwe jest, za mało chyba żyjesz na tym świecie, a ja już takie rzeczy widziałem i słyszałem. Bardzo realistyczny scenariusz!!!
Kolejny słaby odcinek z wypalającej już się serii, Marcin Rogacewicz psuje ogólnie, Bołądź dodaje nowej krwi do tego serialu, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Lubaszenko na planie dalszym i się nie dziwię. Jedynie Bondyra trzyma poziom i pies oczywiście. :)
Kolejny niezły odcinek z Aleksandrą Górską. Babcia daje radę i właściwie ma największy wpływ na rozwiązanie sprawy. Jeden z lepszych odcinków tego serialu.
Niezły odcinek,. ciekawie zakręcona intryga kryminalna. Stali bohaterowie serialu jakoś nie denerwują. daje się to obejrzeć z przyjemnością. Przy piwku wieczorkiem może być.
kolejna adaptacja bez krzty klimatu
Proszę czekać…