Aktywność

Dwóch i pół: Dziewięć magicznych palców 9x4 (2011)

"Mieszkaj tu ile zechcesz." – Nic tylko czekać, aż Waldena w końcu olśni. W dodatku Berta wkręciła sie do jego domu, tak jak Alan. Dziwnie się na to patrzy. BTW Courtney bardziej pasowała do Charliego.

Dwóch i pół: Duże dziewczynki nie rzucają jedzeniem 9x3 (2011)

Serio nie można było do roli byłej żony Waldena zaangażować kogoś innego, niż tę samą aktorkę, która grała wcześniej siostrę Judith? W Hollywood taka posucha?

Violetta Arlak

Nie jest to może wybitna aktorka, ale gra na poziomie. Z wczesnych ról epizodycznych pamiętam ją jako chudszą. No później jej ciałka trochę przybyło, ale dodaje jej to uroku pewnego. Oglądałem masę produkcji w których występowała, ale dopiero jakoś w pamięci utkwiła mi w Ranczo.

Dwóch i pół: Eskapada Alana i Waldena 9x2 (2011)

Nie kumam co te wszystkie baby widzą w Waldenie. Jego postać w ogóle nie jest śmieszna. Jakbym patrzyła na dwóch irytujących Alanów, z czego tylko jeden ma jakieś resztki intelektu (nie mam tu na myśli Waldena). Tylko Evelyn trzymała poziom.

Dwóch i pół: Witam, panie Schmidt 9x1 (2011)

Postać grana przez Emilio Esteveza miała na pogrzebie Jamesa Earla Jonesa, a Charlie ma… Alana. I te kobiety na pogrzebie… Przecież nie wszystkie związki zakończyły się źle, np. ten z Courtney, a ona chce teraz pluć na jego szczątki? WTF? I wisienka na torcie, czyli Ashton Kutcher, kuczerowa twoja mać. 😠

Sylwester Maciejewski

Bardzo charakterystyczny aktor, jeden z ekipy "ławeczkowej" z Ranczo. :-))) Lubię gościa bardzo. Do tego duży talent. Warto dodać, że wraz z Bogdanem Kalusem (też "ławeczkowcem") tworzą ciekawy duet kabaretowy.

Dwóch i pół: Przeklęty klecha 8x16 (2011)

Zakończenie sezonu do bani. No i ostatni odcinek z Charliem Sheenem. Chuck Lorre podjął najgorszą decyzję ever wyrzucając go z obsady.

Dwóch i pół: Piramidka Alana 8x15 (2011)

O naiwności, ale ludzie wokół Alana zidiocieli. Dawać Fiflakowi tyle kasy. Nawet Evelyn nabrał. A uśmiech na jego chciwej twarzy obrzydza. Ble.

Dwóch i pół: Kaskader Jake 8x14 (2011)

"Po gorącej kąpieli wyglądam jak Edward James Olmos." – eee tam. Charlie zaczyna się zachowywać jak Rose z tym wkradaniem się przez balkon – historia zatoczyła koło.

Dwóch i pół: Skunksy, psy i ketchup 8x13 (2011)

Lyndsey to masochistka. Alan sfajczył jej cały dom, a ona po remoncie daje mu do niego klucz. Po co? Żeby sfajczył jej go drugi raz? …Markizy cynamonowe… 😏

Proszę czekać…