Sylwester w Nowym Jorku 2011

New Year's Eve
Film

Ostatni dzień 2011 roku w Nowym Jorku - sylwester. Wielowątkowa opowieść o kilku parach, kilku osobach samotnych, o starszych i młodszych, którzy ten dzień przeżywają z radością, smutkiem, nadzieją i miłością.

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Na platformach streamingowych

Halle Berry
jako Aimee, pielęgniarka
Jessica Biel
jako Tess Byrne
Jon Bon Jovi
jako Jensen
Abigail Breslin
jako Hailey
Ludacris
jako Brendan
Robert De Niro
jako Stan Harris
Josh Duhamel
jako Sam
Zac Efron
jako Paul
Hector Elizondo
jako Kominsky
Katherine Heigl
jako Laura
Ashton Kutcher
jako Randy
Seth Meyers
jako Griffin Byrne

Ostatni dzień 2011 roku w Nowym Jorku - sylwester. Wielowątkowa opowieść o kilku parach, kilku osobach samotnych, o starszych i młodszych, którzy ten dzień przeżywają z radością, smutkiem, nadzieją i miłością. fantasta

Gatunek
Komedia, Romans
Słowa kluczowe
pielęgniarka, żołnierz, miłość, przyjaźń zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2011-12-09 (kino), 2011-12-08 (świat), 2014-07-04 (dvd)
Dystrybutor
Warner Bros.
Wytwórnia
New Line Cinema
Rice Films
Karz Entertainment zobacz więcej
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 12 lat
Czas trwania
118 minut
Budżet
56 000 000 USD
Wiadomości 10
Dawid Rydzek krytyk

Prawie dwie godziny spędzone na seansie nie będą należały do jakichś szczególnych tortur, ale gdyby emitowano go w telewizji, pewnie widzowie odeszliby przy pierwszej przerwie reklamowej. przeczytaj recenzję

Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Czy wiesz, że? dodaj informacje
Ciekawostka

Reese Witherspoon odrzuciła propozycję zagrania w filmie. zobacz więcej

Komentarze do filmu 6
Beznickowy 5

Za mało romantyczny – Fajnie jest obejrzeć tyle znanych twarzy w jednym filmie, ale niestety film posiada parę ciężkich wad. Za dużo wątków – stanowczo za dużo – można było chociażby wątek z ciążami wyciąć. Ta wada wywołała kolejną wadę, czyli wszystko za szybko się dzieje. Brakuje czasu by poznać bohaterów i się do nich przywiązać. Tak nie powinna wyglądać komedia romantyczna.

5/10

nathalie Beznickowy 6

Zgadzam się z przedmówcą. Zbyt wiele wątków, nie zżywamy się w żadnym stopniu z bohaterami i nam na nich nie zależy, czyli nie obchodzi nas, co z nimi się dalej stanie. Podejrzewam, że gdyby któregoś wątku nie dokończyli, nawet bym nie zauważyła. Spodziewałam się czegoś lepszego.

pajki_filmaniak 6

mimo szerokiej ilości gwiazd film taki sobie 6/10

ZSGifMan 7

Prawdziwa plejada gwiazd amerykańskiego kina i estrady. Kiedyś w naszym kinie czy telewizji, mam na myśli minioną epokę, takie sytuacje nie były niczym dziwnym lub niespotykanym i najznamienitsze nazwiska występowały ramię w ramię, no ale za granicą? Tam film ma generować zysk i zazwyczaj producentów stać tylko na góra dwa-trzy najsławniejsze postaci. Tak, tak tam jest zazwyczaj, ale w tym filmie było wyjątkowo, odmiennie, inaczej…      
Coś takiego w nowoczesnym kinie nie zdarza się codziennie! Dlatego więc warto o tym wspomnieć, żeby podkreślić wyjątkowość tego obrazu, natomiast on sam jest bardzo ciepłą i miłą dla oka i ducha opowieścią wig… tfu! sylwestrową! ;D Rodzina jest najważniejsza, kochajmy się nawzajem i szanujmy obcego dobrego człowieka, bo nigdy nie wiadomo kiedy będziemy potrzebować jego pomocy. Zakopmy wojenne topory i pojednajmy się po latach, dajmy szansę mniej znanym, mniej przebojowym, ale równie ambitnym osobom i wreszcie bądźmy sobą. Takie i inne pozytywne treści niesie ta opowieść.      
Warto zobaczyć i nie tylko ze względu na plejadę gwiazd. Mnie osobiście rozwalił Bon Jovi, w sumie to nie tyle on sam, co jego postać i jej nazwisko – Jensen. Drugi ŁOOŁ! to Heigl w obcisłej, srebrnej połyskliwej kreacji – piękna, niesamowita, apetyczna, mniam! Zresztą "pan" Hillary też niczego sobie :P      
     

wazka16 7

Lekki i przyjemny film świąteczny (Sylwester).Kilka postaci i ich wątki wzajemnie się przeplatające oraz tworzące 1 historię.Dobrze mi się oglądało.

suzzei 6

A morał z tego taki, że najważniejsze by nie być samotnym w tym dniu, oraz za wszelką cenę zrobić to czego się pragnie.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Beznickowy
508 pkt.
2
kaskader
433 pkt.
3
fantasta
64 pkt.
4
Perfik
39 pkt.
5
jacks
34 pkt.
6
Czejen71
34 pkt.
7
Aladyn
30 pkt.
8
agatkar16
12 pkt.
Więcej informacji

Proszę czekać…