Predator 6.1

Najniebezpieczniejsi myśliwi we wszechświecie powracają na Ziemię. Są silniejsi, mądrzejsi i bardziej śmiercionośni niż kiedykolwiek - wszystko dzięki połączeniu ich DNA z genami innych gatunków. Kiedy mały chłopiec przypadkowo przyczynia się do wizyty predatorów na ulicach małego miasteczka, tylko grupa eksżołnierzy oraz pewien marudny nauczyciel mogą zapobiec unicestwieniu rodzaju ludzkiego.

Zgłoś naruszenie Teaser #1

Komentarze 15

i_darek1x 2018-11-24 4

Chyba nie napracowali się nad scenariuszem ? Bo jak dla mnie to pomieszanie z poplątaniem … a tak po za tym to Olivia Munn jest ładniutka ;) Oglądanie po prostu nuży i lekko męczy !
…śmiechu warte że obcy nie dają rady z kilkoma chłystkami ;)

pajki_filmaniak 2018-09-16 9

polecam fanom predatora zaskoczył pozytywnie

Wafel88 2017-10-11

O nie… Mam nadzieję, że Jacob Tremblay nie pogra za długo… W takich filmach dzieci przeważnie są najgorszymi aktorami i wkurzają najbardziej.

@Wafel88 Masz rację, ale nie do końca… Pamiętasz "Aliens" i rolę dziecięcą Carrie Henn? Występ Rebeccy "Newt" Jorden dodał kolorytu i wniósł bardzo wiele do fabuły filmu. Z grą aktorską również nie było tak źle… Co do Predatora, to tak jak i Ty mam mieszane uczucia – niestety, ale ten dzieciak za bardzo przypomina niejakiego komediowego Kewina… Samotnie w domu pozostawionego ;)

ZSGifMan Shinobi_Predator 2018-10-12 6

@Shinobi_Predator
Mnie bardziej przypominał Cole’a Seara z Szóstego zmysłu ;)
Cały film czekałem aż powie w końcu: I see dead people
Haahaahaa!

Adrenochrom 2018-12-04 5

Zarzynania kultowych marek ciąg dalszy, po mega dennym "Predators" mamy minimalnie lepszy remake kultowego "Predatora". Zero klimatu oryginału, zamiast trzymającego w napięciu thrillera mamy durną parodię i czarną komedię, Kevin Peter Hall przewraca się w grobie.

ZSGifMan 2018-10-12 6

Nie taki Predator zły jak go ludzie malują, ale to jest kino prawie familijne i leży 20 tysięcy mil filmowej żeglugi od pierwowzoru! Nawet się miło ogląda, blamażu nie ma, zachwytu też nie.