Ocenione filmy

135
Filtruj oceny
Chłopi
6
Siła i honor
8
Prawdziwe męstwo
8
Presidio
7
Planeta małp
9
Vabank
8
Wolne miasto
8
Na nabrzeżach
10
Czas Apokalipsy
10
Zakazane piosenki
7
Django
8
Rio Bravo
7
Shalako
6
Człowiek z blizną
10
Ida
8
Niezniszczalny
8
Wiedźmin
5